Pharma Vitamin K2 MK-7 Spray 30 ml

312 Kč 1 040 Kč / 100 ml
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Vitamin K2 MK-7 formou praktického spreje je nejlépe vstřebatelnou formou vitaminu K2 MK-7 s přídavkem vitaminu E, který se, jakožto silný antioxidant, podílí na ochraně buněk a napomáhá zpomalovat jejich stárnutí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitamin K2 MK-7 formou praktického spreje je nejlépe vstřebatelnou formou vitaminu K2 MK-7 s přídavkem vitaminu E, který se, jakožto silný antioxidant, podílí na ochraně buněk a napomáhá zpomalovat jejich stárnutí.

Vitamín K je nezbytný pro správné fungování organismu, reguluje proces srážení krve a také přispívá k udržení správné minerální hustoty kostí. Zodpovídá za správný transport vápníku z krve do kostní tkáně, což umožňuje udržovat zdravé a silné kosti a zvyšovat jejich odolnost proti lámání.

Vitamín E je silný antioxidant, který pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem a narušením buněk volnými radikály. Také se podílí na syntéze antikoagulancií, udržování správné propustnosti buněčných membrán a snižování shlukování krevních destiček, díky čemuž může přispívat k prevenci krevních sraženin. Kromě toho se podílí na ochraně červených krvinek a přenosu nervových signálů po celém těle.

Vlastnosti doplňku:

- Vitamín K2 se podílí mj. na procesu srážení krve, pomáhá udržovat zdravý stav kostí a zubů a usnadňuje vstřebávání vitaminu D
- Kombinace vitaminu K2 MK-7 s vitaminem E v jednom přípravku obsahujícím MCT olej a olivový olej zajišťuje vysokou biologickou dostupnost a účinné působení
- Přírodní složení - zdrojem vitamínu K2 MK-7 v přípravku je natto - japonský pokrm vyrobený z fermentovaných bakterií Bacillus subtilis nemodifikovaných sójových bobů.

 

DÁVKOVÁNÍ:

Před použití dobře protřepejte. 1 aplikace 1x denně. Přípravek se doporučuje dávkovat pod jazyk. 

 

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE:

v 1 dávce:
Vitamin K 100 µg
Vitamin E 1.8 mg

 

 

SLOŽENÍ:

MCT olej obsahující mastné kyseliny se středně dlouhým řetězcem z guinejských olejnatých semen, olivový olej, menachinon-7 MK-7 (vitamín K) odvozený z Bacillus subtilis natto, D-alfa-tokoferylacetát (vitamín E).

 

UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy. Není určeno pro děti, mladistvé, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a chladu. Může obsahovat stopy mléka, vajec, lepku, sóji, ořechů. Přípravek by neměly užívat děti, těhotné ženy, kojící matky a osoby užívající antikoagulancia obsahující antagonisty vitaminu K (např. warfarin a acenokumarol).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ostrovit logo

Cenově dostupná sportovní výživa a doplňky stravy a široká nabídka zajímavých produktů - to je výrobce Ostrovit, jehož výrobky jsou vhodné pro všechny výkonnostní kategorie sportovců i běžnou populaci, která se zajímá o zdravý životní styl. Adresa: Ostrovit sp. z o.o., ul. Sitarska 16, 18-300 Zambrów, Polsko. Distributor: Pavel Trampota  alej Svobody 27, 32300 Plzeň.