Pharma Vitamin D3 4000 IU Vege Spray 30 ml

302 Kč 1 007 Kč / 100 ml
skladem

Veganský doplněk stravy ve formě spreje, který vám umožní rychle a jednoduše dodat tělu potřebnou denní dávku vitaminu D.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Veganský doplněk stravy ve formě spreje, který vám umožní rychle a jednoduše dodat tělu potřebnou denní dávku vitaminu D. Výrobek byl obohacen o vitamin E, který vykazuje antioxidační účinky a MCT olej z olejnatých semen, který podporuje vstřebávání vitamínů.

Složky obsažené v doplňku vám umožní těšit se ze silných kostí a zubů, mít krásnou a hladkou pokožku, chrání před infekcemi, snižují počet volných radikálů v těle a podporují oběhový systém.

Účinky vitamínu D3:

- Podporuje správné vstřebávání vápníku a fosforu
- Udržuje optimální hladinu fosforu v krvi
- Podporuje zdraví kostí svalů
- Podporuje imunitní systém
- Má pozitivní vliv na cévní systém
- Slouží jako prevence před cukrovkou a různými druhy nádorů.

Nedostatek vitaminu D vede u dětí k malformacím známým jako rachitida (křivice). U dospělých způsobuje narušení skladby kostí (osteoporózu, osteopenii) a zvýšený výskyt zlomenin. Nedostatek vitaminu D je velmi častý u starších lidí a zapříčiňuje osteoporózu, nižší svalovou sílu a hmotu (sarkopenii), nižší fyzickou aktivitu a častější pády. Nové studie pak v důsledku nedostatku vitaminu D poukazují na zvýšený výskyt autoimunitních, onkologických, kardiovaskulárních a dalších civilizačních onemocnění (např. diabetu).

Obsažený vitamín E patří k nejdůležitějším antioxidantům. Chrání buňky před volnými radikály, oxidačním stresem a zároveň pomáhá zpomalovat stárnutí buněk. Nedostatek vitamínu E způsobuje neurologické potíže a snižuje obranyschopnost.

MCT olej slouží pro podporu tukového metabolismu, ochranu zdraví srdce a cév, vice energie, lepší náladu, trávení a absorpci nutrientů.

 

DÁVKOVÁNÍ:

Zdraví dospělí do 75 let - 1 stisk dávkovací pumpy 1x denně přímo do úst nebo do jídla. Zdraví dospělí nad 75 let - 2x denně 2 stlačení dávkovací pumpy přímo do úst nebo do jídla. Před použitím je vhodné provést test 25-(OH)D v krvi a výsledek testu konzultovat se svým lékařem nebo lékárníkem.

 

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE:

Aktivní složky: 1 stisk pumpy
Vitamin D 50 µg / 2000 IU
Vitamin E 1.8 mg

 

 

SLOŽENÍ:

MCT olej obsahující mastné kyseliny se středně dlouhým řetězcem z guinejských olejnatých semen, D-alfa-tokoferylacetát (vitamín E), přírodní vitamín D z islandského lišejníku (cholekalciferol).

 

UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy. Není určeno pro děti, mladistvé, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a chladu. Může obsahovat stopy mléka, vajec, lepku, sóji, ořechů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ostrovit logo

Cenově dostupná sportovní výživa a doplňky stravy a široká nabídka zajímavých produktů - to je výrobce Ostrovit, jehož výrobky jsou vhodné pro všechny výkonnostní kategorie sportovců i běžnou populaci, která se zajímá o zdravý životní styl. Adresa: Ostrovit sp. z o.o., ul. Sitarska 16, 18-300 Zambrów, Polsko. Distributor: Pavel Trampota  alej Svobody 27, 32300 Plzeň.