Silový popruh FIGURE 8 PS 3405 - modrý

399 Kč

Zvolte variantu

Osmičkové trhačky jsou pevnější a určený pro každý typ osy. Smyčkové trhačky ve tvaru 8 byly obtaženy kolem osy a vaše zápěstí bylo zafixováno přes obě smyčky. Tento způsob zesíleného úchopu zajistí zvedání větších vah a dokonalejší oporu zápěstí. 

Detailní informace

Velikost: S/M
do 3 dnů
399 Kč
Velikost: L/XL
do 3 dnů
399 Kč

Detailní popis produktu

FIGURE 8 Silové popruhy jsou revoluční osmičkové trhačky, které zdokonalí stisk a pomohou zvedat vyšší váhy. Smyčkové trhačky si zamilujete a uvidíte, že zlepší výkony. Smyčkové trhačky ve tvaru 8 jsou vyrobeny z pořádné bavlny a jsou připraveny pokořit tvé dosavadní rekordy. Silové popruhy ve tvaru 8 jsou navrženy tak, aby smyčky byly obtaženy kolem osy a vaše zápěstí bylo zafixováno přes obě smyčky. Tento úchop je pevnější a určený pro každý typ osy. Provléká se skrze oka za zápěstí a spodním popruhem zajišťuje činku. Zápěstí je tak lépe zpevněno a zároveň se mu tak dostává nutné úlevy, díky čemuž se můžete více soustředit na úchop činky a cvik samotný.

Hlavní výhodou trhaček je, že pohodlně a účinně pomáhají stabilizovat úchop a tak nabízí použití těžších závaží na čince a tím i zrychlení růstu silových přírůstků.Je ideální především na mrtvé tahy a trapézové zdvihy. Popruh jako takový je vyroben z robustní silné bavlny.

 

Benefity:

  • dvojsmyčka ve tvaru číslice 8
  • robustní a neklouzavý materiál 

 

PARAMETRY:

  • dvojsmyčka ve tvaru číslice 8
  • robustní a neklouzavý materiál
  • v balení 1 pár
  • silná a pevná bavlna

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Power System

 

Power system se zaměřuje na kvalitní, sportovní příslušenství. Patří mezi ně opasky, rukavice, bandáže a veškeré příslušenství pro fitness a kulturistiku. Adresa výrobce: Ariana Sports s.r.o. , Roztylské nám. 2619/46, 141 00 Praha 4