Taurine + B6 300g

398 Kč 133 Kč / 100 g
skladem

Instantní směs s obsahem čisté formy aminokyseliny L-taurin a vitamínu B6. Hlavní funkcí Taurinu v organizmu je podpora fyzické funkčnosti svalové hmoty, a to zejména prostřednictvím tlumení silné oxidační zátěže, která vzniká díky nadměrné fyzické námaze a přetížení organizmu. Vitamín B6 je zcela esenciálním, tedy nezbytným faktorem pro metabolizmus a využitelnost vybraných aminokyselin, včetně Taurinu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

TAURINE + B6 – Instantní směs s obsahem čisté formy aminokyseliny L-taurin a vitamínu B6
 
Název aminokyseliny Taurin je odvozen z latinského slova Taurus, které znamená v překladu býk. Taurin je sirná aminokyselina s unikátním ergogenním účinkem, proto je také obvykle jednou z hlavních složek tzv. energy drinků. Hlavní funkcí Taurinu v organizmu je podpora fyzické funkčnosti svalové hmoty, a to zejména prostřednictvím tlumení silné oxidační zátěže, která vzniká díky nadměrné fyzické námaze a přetížení organizmu. Tělo si Taurin umí vytvořit samo, ale proces jeho tvorby je poměrně náročný a zpomaluje se vlivem únavy a stresu. Proto má v daném případě suplementace svůj nezastupitelný význam.
 
 
Synergní kombinace s vitamínem B6, garance maximální využitelnosti a efektivity
 
Vitamín B6 je zcela esenciálním, tedy nezbytným faktorem pro metabolizmus a využitelnost vybraných aminokyselin, včetně Taurinu.
 
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
  
- Podporu silového výkonu
- Podporu aerobního výkonu
- Podporu rychlé regenerace
- Podporu aktivního životního stylu

 

 

DÁVKOVÁNÍ:

Užívejte 1g (cca 2 zarovnané odměrky) denně. Prášek smíchejte s tekutinou nebo smoothie.

 

Počet denních dávek v balení:

300 x 1 g 

  

NUTRIČNÍ HODNOTY: 

 
 1 g *(% RHP**) 
 Taurin
 1000 mg
 Vitamín B6
 1,4 mg (100 %)
 

 ** RHP – Referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek.

 

SLOŽENÍ:

Taurin, protispékavá látka fosforečnan vápenatý, pyridoxin-hydrochlorid.

 

UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí.

 

 

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IH Avatar autora | 18.9.2018
Řekl bych, že je opravdu poznat při tréninku i během dne se cítím lépe - více energie. Je to moje první zkušenost s taurinem, takže spíše testuji, ale zatím se zdá být ok.
Nevyplňujte toto pole:
RS Avatar autora 1.4.2019 19:05
Dobrý den, je možné tento taurin užívat v 17 letech?
Odpovědět
F Avatar autora 1.4.2019 19:06
Dobrý den, při dodržení doporučeného dávkování užívání taurinu v 17 letech nepředstavuje žádný problém.

nutriworks

Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat NutriWorks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality. NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách - bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel. Adresa: Nutrimarket Oy - Aminopörssi, Ruosilantie 1, 00390 Helsinki, P. 040-540 7783, Finsko, exkluzivní distributor pro ČR a SR: ForActiv.cz.