D-glucose/Dextrose (DE 100) 1kg

109 Kč 11 Kč / 100 g
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Produkt je vhodný pro co nejrychlejší doplnění energie (především po výkonu). Jde o monosacharid, který se přirozeně vyskytuje v mnoha rostlinných zdrojích, je vyrobený enzymatickou hydrolýzou škrobu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistá dextróza (100% D-glukóza) ve volné formě – dextrinový ekvivalent 100 (DE100) - od výrobce Myotec. Jde o monosacharid, který se přirozeně vyskytuje v mnoha rostlinných zdrojích, je vyrobený enzymatickou hydrolýzou škrobu.
 
Produkt je vhodný pro co nejrychlejší doplnění energie (především po výkonu).

 

MyoTec Advantage Line

Pokud je vaším prvořadým cílem kvalita, čistota a výběr jen takových surovin, které jsou prověřené a funkční, je nová řada MyoTec Advantage Line určena právě pro vás. Cílem produktů Advantage Line NENÍ nabízet úplně vše, co je na trhu dostupné, navíc s jednostranným zaměřením na co nejnižší cenu, tak jak je to obvyklé u tzv. mass-marketingových značek, ale právě naopak. Cílem je nabízet pouze smysluplné, kvalitní a funkční suroviny, a to i na úkor vyšší ceny. Kvalita a principy celého projektu jsou garantovány čistě privátní a 100% nezávislou značkou MyoTec.

 

 

DÁVKOVÁNÍ:

Podává se jako nápoj rozpuštěný ve vodě nebo citrónové šťávě. Pro potréninkovou suplementaci dávkujte v závislosti na tělesné hmotnosti 10 g až 20 g ve 300 – 400 ml vody.

 

NUTRIČNÍ HODNOTY:

 
 100 g
 Energetická hodnota
 1564 kcal / 368 kJ
 Tuky
 0 g
  z toho nasycené mastné kyseliny
 0 g
 Sacharidy
 92 g
  z toho cukry
 92 g
 Vláknina
 0 g
 Bílkoviny
 0 g 
 Sůl
 <0,01 g

 

 

SLOŽENÍ:

Dextróza monohydrát prášek (100% D-glukóza).

 

UPOZORNĚNÍ:

Skladujte v suchu, chladu (do 20°C), mimo dosah přímého slunečního záření, v těsně uzavřeném obalu.

 

 

 

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JM Avatar autora | 7.2.2018
Používám jako součást potréninkovky společně s kreatinem a proteinem. Dle mě nejlepší kombinace.
Nevyplňujte toto pole:
DH Avatar autora 1.10.2018 18:00
Dobrý den, je možné dextrozu po tréninku přimíchat do proteinu a vypít společně? Nebo je nutné ji užívat samostatně?
Odpovědět
F Avatar autora 1.10.2018 18:01
Dobrý den, ano dextrózu můžete klidně smíchat dohromady s proteinem.

myotec sportovní výživa

Ambiciózní projekt značky MyoTec vznikl na základě přímé spolupráce jednoho z největších německých smluvních výrobců sportovní a doplňkové výživy, se spřízněnou distribuční společností v České republice. Hlavní filozofií značky je požadavek na vzorový příklad nejvyšší možné preciznosti, kvality a poctivosti. Produkty jsou vytvořeny od A po Z „pod jednou střechou“, jako „vlastní dítě“ jednoho z největších světových smluvních producentů, který je také exkluzivním autorem těchto precizních receptur. Moderní výrobní prostory továrny nabízí k dispozici více než 1000 druhů kvalitních surovin, na vývoji a výrobě produktů, se podílí více než 200 kvalifikovaných zaměstnanců a odborníků. Společnost je již od roku 1998 certifikována systémem DIN ISO 9001:2000 a certifikována dle HACCP. Adresa: ForActiv.cz, s.r.o., Plotní 75, 602 00, Brno.