Stepper s madly a twistrem COLUMN II

Tip
Značka: Spokey
2 499 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Multifunkční Stepper s madly má navíc součástí twister, činky a pomcné expandery, což rozšiřuje možnosti dalších cviků. Má také počítač s důležitými funkcemi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

COLUMN II Steper s madly a twistrem je vychytaný fitness stroj, který má navíc sadu činek a pomocné cvičící expandery. Multifunkční stepper otvírá široký obzor ve cvičení. Má základní počítač s důležitými funkcemi a dá se regulovat výška kroků. Model Spokey Column II je připraven pro ty, kteří hledají zařízení, které tvaruje dolní partie těla a které zabírá v domácnosti málo místa. Během cvičení na stepperu jsou vykonány pohyby, které jsou podobné s pohyby při chůzi do schodů. COLUMN II má šikovný vzhled a promyšlené provedení.

Přínosy cvičení na stepperu 

Pokud sníte o krásně vytvarovaných lýtkách, stehnech a hýždích, je to to pravé ořechové! Trénink připomíná chůzi do schodů s možností nastavení výšky kroků, rychlosti tempa a intenzity cvičení. Procvičíte si tak svaly hýždí, stehen a lýtek.

 

KVALITA:

Na produkty Spokey se kladou velmi vysoké nároky, z toho důvodu se dbá na to, aby na jejich výrobu byly použity materiály nejvyšší kvality.

 

VÝHODY:

Pro cvičení na stepperu si vystačíte s malým prostorem a jeho konstrukce umožňuje snadný přesun na požadované místo.

Protiskluzová struktura pedálů zvyšuje úroveň bezpečí a komfortu při používání stepperu.

Model Column II je vybaven praktickým úchytem s madly a skládacím twistrem, díky čemuž je skladování stepperu pohodlné a stačí k němu málo prostoru.

Stojan s madly je pokryt měkkou pěnou a pomáhá udržet rovnováhu během cvičení.

 

POUŽITÉ SYSTÉMY:

Dlouhá výdrž a pečlivý výběr použitých materiálů umožní užívání stroje bez poškození několik let. Každá část byla vyrobena s přesností a důrazem kladeným na kvalitu, aby získat co nejlepší výsledek.

 

 

TECHNOLOGIE:

Počítač - model SPOKEY COLUMN II je vybavený počítačem, který umožňuje uživateli sledovat základní parametry tréninku: čas, kalorie, scan, počet opakování/min, počet celkových opakování.

Regulace výšky kroků - díky možnosti nastavitelnosti výšky kroků si můžete nastavit intenzitu tréninku dle vašich potřeb. Nastavení na vyšší úroveň je pro svaly efektivnější a doporučuje se těm, kteří chtějí rychle vybudovat nebo udržet si formu. Nižší úroveň, tedy nižší stupeň je optimální pro začátečníky nebo pro lehčí cvičení.

 

ZÁRUKA:

5 let na rám a 2 roky na mechanické části s výjimkou komponentů, které podléhají běžnému opotřeben

 

URČENO:

Stepper je vhodný pro cvičení v domácím prostředí.

Stepper Column II je určen pro posilování nohou a hýždí. Redukuje tělesný tuk, posiluje nohy a tvaruje tělo.

 

ZAPOJENÉ SVALY:

– dvouhlavý a čtyřhlavý sval stehenní

– lýtkový sval

– hýždě

 

PARAMETRY:

- regulace výšky kroků

- v sadě: činky 2 x 1 kg, činky 2 x 1,5 kg, tréninkové gumy (expandery)

- maximální váha uživatele: 100 kg

- funkce počítače: čas, kalorie, scan, počet opakování/min, počet celkových opakování

- rozměr: 125 x 88 x 35 cm

- váha netto: 17 kg

- váha brutto: 19 kg

- záruka 5 let na rám a 2 roky na mechanické části, s výjimkou komponentů které podléhají běžnému opotřebení

 

 

 

 

 

 

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
K Avatar autora | 17.11.2017
Hned jak jsem našel na internetu tento multifunkční stepper, okamžitě jsem si ho pořídil. Nestojí ani moc a byla u něho i sada činek, což mě moc potěšilo. Twister a expandery jsou taky dobré, dá se na něm cvičit spousta věcí. Rozhodně doporučuji.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

spokey_logo

Ambiciózní výrobce sportovního vybavení a fitness příslušenství se zaměřuje na kvalitu a spokojenost svých zákazníků. Výrobky Spokey jsou testovány a certifikovány, aby splňovaly veškeré požadavky bezpečnosti. Adresa výrobce: Spokey s.r.o. , Sadová 618, 738 01 Frýdek-Místek