L-Arginine 1000g

1 399 Kč 140 Kč / 100 g
skladem

Instantní prášek s obsahem čisté aminokyseliny L-arginin. Její účinky souvisí se zvýšením průtoku krve. Do svalů se tak dostává více kyslíku a živin, díky čemuž se zlepšují výsledky silového tréninku = zvyšuje se růst svalové hmoty. Mimo prokrvení souvisí účinky L-Argininu také se zvýšením klidové hladiny růstového hormonu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Instantní prášek s obsahem čisté aminokyseliny L-arginin od NutriWorks. Tato aminokyselina je pro všechny silové sportovce zajímavá ze dvou důvodů. Její účinky souvisí se zvýšením průtoku krve. Do svalů se tak dostává více kyslíku a živin, díky čemuž se zlepšují výsledky silového tréninku = zvyšuje se růst svalové hmoty. Mimo prokrvení souvisí účinky L-Argininu také se zvýšením klidové hladiny růstového hormonu.

 

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Posílení svalové pumpy
- Posílení výsledků silového tréninku

 

 

DÁVKOVÁNÍ:

Užívejte 5 g denně (přibližně 1 odměrka) před tréninkem nebo večer. Smíchejte prášek s vodou, džusem nebo smoothie.

 

Počet dávek v balení:

200 x 5 g

 

NUTRIČNÍ HODNOTY:

  v 5 g (1 dávka)
L-Arginine 4,1 g

 

 

SLOŽENÍ:

L-arginin hydrochlorid prášek.

 

UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí.

 

 

 

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
LH Avatar autora 7.11.2019 11:57
šlape skvěle, prokrvení jak nikdy, cenově taky ok v tomto velkém balení
Odpovědět
TJ Avatar autora 13.11.2018 18:17
Dobrý den, když používám před tréninkem BCAA (ochucené), tak arginin normálně smíchám s nimi?
Odpovědět
F Avatar autora 13.11.2018 18:19
Dobrý den, ano, smíchejte BCAA s argininem dohromady a užívejte cca 30 minut před tréninkem. Kombinace je dokonce výhodná - bcaa Vám arginin ochutí a naopak arginin pomůže lepší vstřebatelnosti BCAA.
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IK Avatar autora | 17.10.2018
Vyzkoušel jsem hned několik produktů pro podporu napumpování (aakg, citrulyn, různé směsi..), ale samotný arginin se mi zdá na tohle prostě pořád nejlepší.

nutriworks

Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat NutriWorks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality. NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách - bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel.