Varianta: Mantra Glass 600ml růžová
skladem
811 Kč
Varianta: Mantra Glass 600ml fialová
Momentálně nedostupné
835 Kč

Detailní popis produktu

MANTRA Glass
 
Skleněná nádoba je potažená v horní a dolní části silikonovým pouzdrem pro pohodlné uchopení a ochranu proti nárazu. Šroubovací víčko zajišťuje bezstarostné utěsnění. Odnímatelný přenosný úchyt můžete odpojit u hrdla a využít k zavěšení. Naprosto bezproblémové mytí v myčce v horním koši myčky. BlenderBall® drátěná kulička napomáhá míchání obsahu při šejkrování. Široké hrdlo je vhodné pro míchání prášků a snadné mytí.
 
 
Velikost: 600 ml (při naplnění až po horní okraj nádoby)
 
 
 
UPOZORNĚNÍ:
 
Před použitím dobře umyjte! Nevhodné na horké nápoje! Teplé tekutiny (nebo jiný obsah jako těsto na palačinky, soda atd.) můžou vytvořit tlak v láhvi a způsobit nečekané otevření a vystříknutí obsahu. Otevírejte opatrně! Nepoužívejte v případě výskytu jakéhokoliv poškození. Není vhodné k mražení, vaření a do mikrovlné trouby.
 
 
Odolná vůči zabarvení a zápachu. Vhodné do myčky, bez BPA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Ty nejlepší šejkry na světě = BlenderBottle je dnes již legendární výrobce šejkrů. Společnost vznikla v roce 2004 a brzy po svém založení se stala naprostou špičkou ve svém oboru. Design i funkčnost těchto šejkrů jsou na nejvyšší možné úrovni a tak není divu, že právě šejkry BlenderBottle patří k bestsellerům. Adresa: BlenderBottle Company, 250 S 850 E, Lehi, UT 84043, USA

blender bottle