Lahev na vodu Amix 700 ml

99 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Lahev na vodu 700 ml ke sportovním účelům. Vyrobena z polypropylenu, perfektně těsní, má uzamykatelnou zátku (open/close systém).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lahev na vodu Amix 700 ml slouží k naplnění iontového nebo jiného energetického nápoje. Sportovní lahev je s obsahem nanočástic stříbra pro delší výdrž bez zápachu a plísní. Nová generace certifikované zdravé lahve® je vyrobena z polypropylenu speciálně vyvinutého pro lékařské a farmaceutické účely. Zdravá lahev nové generace je atestována pro studené i horké nápoje do 100°C. Není jednorázovým nápojovým obalem, ale lze ji používat stále dokola. Velmi snadná obsluha i údržba - vhodná do myčky, mrazáku i mikrovlnné trouby (pro běžné mytí stačí mytí v ruce či myčce, pro úplnou desinfekci a zbavení všech bakterií vyvařte po dobu cca 5min.).

 

PARAMETRY:

Objem: 700 ml

Barva: bílá

Logo: na přední straně šejkru

Výhody: - vyrobena z polypropylenu, perfektně těsní, má uzamykatelnou zátku (open/close systém)

 

UPOZORNĚNÍ:

Zdravá lahev je plně recyklovatelná a při její výrobě nejsou používány látky zatěžující životní prostředí.

Vyhláškou Ministerstva zdravotnictví č. 38/2001 Sb. ze dne 19. ledna 2001 o hygienických požadavcích na výrobky určené pro styk s potravinami a pokrmy ve znění pozdějších předpisů.

Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1935/2004 ze dne 27. Října 2004 o materiálech a předmětech určených pro styk s potravinami ve zněnípozdějších předpisů.

Nařízením komise (EU) č. 10/2011 ze dne 14. ledna 2011 o materiálech a předmětech z plastů určených pro styk s potravinami ve znění pozdějších předpisů.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Amix Nutrition spadající pod společnost Large Life LTD, která byla založeno v roce 2003 v Manchesteru, nabízí kompletní spektrum doplňků výživy obsahující sportovní i zdravou výživu. Hlavní výhodou produktů Amix je vysoká kvalita výrobků a obsah ingrediencí špičkové kvality. Ve výrobcích Amix Nutrition naleznete patentované látky, jejichž výrobce a vlastník patentu zaručují farmaceutickou kvalitu, vysokou účinnost a využitelnost v organismu. Adresa: Large Life Limited - Czech Republic Branch, organizační složka, Bořivojova 35/878, Praha 3 130 00