Equinox Elixir 50ml Organic

448 Kč 896 Kč / 100 ml
skladem

Velmi účinná detoxikační tinktura určená pro období jara nebo podzimu. Organismus je v tomto období nejlépe nastaven pro zbavení se nežádoucích látek - vyplatí se proto pomoci mu vhodnými přírodními složkami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Organic Equinox Elixir je velmi účinná detoxikační tinktura určená pro období jara nebo podzimu. Organismus je v tomto období nejlépe nastaven pro zbavení se nežádoucích látek - vyplatí se proto pomoci mu vhodnými přírodními složkami. Equinox jich obsahuje celkem sedm - všechny jsou v BIO kvalitě a všechny mají vlastnosti související s očistou a regenerací.

- BIO Velmi silná detoxikační tinktura
- Pro jaro i podzim
- Celkem 7 BIO účinných složek
- BIO akáciový med, BIO pampeliška (list + kořen), BIO lopuch
- BIO artyčok, BIO kopřiva, BIO svízel
 
 
Obsažené složky:
 
- BIO akáciový med 20 %
- BIO Pampeliška lékařská - extrakt z kořene 13,3 % (Taraxacum officinale)
- BIO Pampeliška lékařská - extrakt z listu 13,3 % (Taraxacum officinale)
- BIO Lopuch větší - extrakt z kořene 13,3 % (Arctium lappa)
- BIO Artyčok zeleninový - extrakt z listu 13,3 % (Cynara scolymus)
- BIO Kopřiva dvoudomá extrakt 13,3 % (Urtica dioica)
- BIO Svízel přítula extrakt 13,3 % (Galium aparine)
 
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Jarní restart
 
 
Produkty značky Viridian Nutrition obsahují pouze čistou směs bioaktivních složek = 100% aktivních látek a 0% balastních aditiv a pojiv. Viridian Nutrition garantuje špičkovou kvalitu a čistotu svých produktů důslednou kontrolou celého výrobního procesu. A to od semínka až po finální produkt = spolupracuje s lokálními producenty a pěstiteli zaměřenými na nejvyšší kvalitu. Z etických důvodů nepoužívá značka Viridian Nutrition ve svých produktech žádný palmový tuk a netestuje své produkty na zvířatech. Všechny obaly produktů jsou 100% ekologické.
 
 
ETICKÝ DOPLNĚK STRAVY
 

Co to vůbec znamená – etický doplněk stravy? Znamená to, že doplňky značky Viridian jsou vyrobené výhradně z přírodních složek a nenajdete v nich absolutně žádné balastní příměsi. Také pochází z ekologického pěstitelství a nejsou testované na zvířatech. Důležité rovněž je, že značka Viridian je v  rodinném vlastnictví, a není součástí žádné farmaceutické ani jiné korporace. Viridian si zakládá na etickém přístupu k zákazníkům i obchodním partnerům, a vždy se snaží o ekologickou nezávadnost svých produktů.

 

DÁVKOVÁNÍ:

15 - 30 kapek v malém množství džusu nebo vody 2x denně.

 

SLOŽENÍ:

Voda, BIO akáciový med 20 %, BIO Pampeliška lékařská - extrakt z kořene 13,3 % (Taraxacum officinale), BIO Pampeliška lékařská - extrakt z listu 13,3 % (Taraxacum officinale), BIO Lopuch větší - extrakt z kořene 13,3 % (Arctium lappa), BIO Artyčok zeleninový - extrakt z listu 13,3 % (Cynara scolymus), BIO Kopřiva dvoudomá extrakt 13,3 % (Urtica dioica), BIO Svízel přítula extrakt 13,3 % (Galium aparine). Každý extrakt obsahuje 20 % BIO alkoholu, celkový obsah alkoholu 16 %

 

UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenu denní dávku. Nenahrazuje vyváženou a pestrou stravu. Vhodné pro vegany. Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosahu dětí.

 

 

 

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JL Avatar autora | 14.11.2022
Zajímavý produkt - vzala jsem na zkoušku, ale myslím, že budu užívat i nadále pravidelně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Viridian logo

Britská značka Viridian Nutrition nabízí tzv. etické vitamíny a doplňky stravy, zaměřené na tři hlavní oblasti: kvalita/čistota, charita, životní prostředí. 99% produktů značky Viridian Nutrition splňuje požadavky náročné kategorie čistoty KOSHER, všechny produkty jsou 100% bioaktivní, v kapslích rostlinného původubez použití problematických aditiv, 40 % produktů je oficiálně certifikováno jako 100% organické (Soil Association). Všechny složky produktů Viridian pocházejí z absolutně čistých zdrojů = NE genetické modifikace, NE ozařování, NE tablety(Friends of the Earth, NSPCC, Woodland Trust, Jack and Jill Foundation Comic Relief, RSPB, Terrence Higgins Trust, Shelter, the Woodland Trust, Save the Children a další ). Adresa: Viridian International Ltd, 15 High March, Daventry, Northamptonshire NN11 4HB, Velká Británie. Exkluzivní distributor pro ČR a SR: ForActiv.cz.