Anti Stress Super Drink 125g

299 Kč 239 Kč / 100 g
skladem

100% přírodní bylinný nápoj s pomerančovou příchutí pro podporu při stresu. Je určen pro všechny vystavené nadměrným stresovým faktorům, pro všechny, kteří mají problémy se spaním a pro všechny, kteří se špatně přizpůsobují externím změnám.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Anti Stress Super Drink od výrobce Nutrisslim je 100% přírodní bylinný nápoj s pomerančovou příchutí pro podporu při stresu. Má adaptogenní účinky, pomáhá s kvalitou spánku a celkovou kondicí. Tento produkt je určen pro všechny vystavené nadměrným stresovým faktorům, pro všechny, kteří mají problémy se spaním a pro všechny, kteří se špatně přizpůsobují externím změnám.

 
 
Ashwaganda
 
Adaptogenní rostlinka pomáhající s relaxací a uvolněním během období nadměrného psychického zatížení a úzkosti. Příspívá k emoční stabilitě a celkové dobré kondici.
 
 
Další velmi významný adaptogen, jehož účinky souvisí s stimulací centrální nervové soustavy a únavou způsobenou stresem. Zmiňuje se také v souvislosti s nespavostí, kterou stres způsobuje.
 
 
Klanopraška čínská neboli Schisandra je méně známá čínská bylinka, rovněž s adaptogenními účinky.
 
Astragalus
 
Tato bylinka pomáhá s fyzickou odolností proti všemožným vnějším vlivům. To má vliv na fyzickou i psychickou kondici.

 

DÁVKOVÁNÍ:

Doporučená denní dávka je 5 g (1 čajová lžička), nejlépe dopoledne (z důvodu obsahu adaptogenů). Přidejte do nápoje, dobře rozmíchejte. Dávkování výrobce 5-10g bylo upraveno dle české legislativy. 

 

Počet dávek v balení:

25 x 5 g

 

Optimální doba užívání:

- dopoledne

 

SLOŽENÍ:

Schizandra chinensis prášek z plodů (Klanopraška čínská) 45 %, Erythritol 19,5 %, Ashwagandha (Withania somnifera - witánie snodárná) prášek z kořene 15 %, Astragalus propinquus prášek z kořene 11 % (Kozinec blanitý), pomerančové aroma 5 %, Rhodiola rosea 4 % (Rozchodnice růžová) prášek z kořene, sladidlo steviolglykosidy 0,5 %.

 

UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy se sladidly. Skladujte v chladu, suchu, mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu a zdravý životní styl. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Vhodné pro vegany.
 
 
 
 
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
JR Avatar autora 19.3.2018 18:36
Dobrý den, je možné přidat i do teplého nápoje, např. do čaje?
Odpovědět
F Avatar autora 19.3.2018 18:37
Dobrý den, v podstatě to nehraje žádnou roli, co se týče účinku, nápoj volte dle libosti.
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IK Avatar autora | 9.11.2018
Dříve jsem používal samotnou rhodiolu, se kterou jsem byl spokojen, když jsem objevil tento produkt, tak jsem na zkoušku vzal a taky spokojenost a asi u něj i nadále zůstanu kvůli obsahu dalších složek, které mají svůj význam.
5
MH Avatar autora | 24.4.2018
Funguje mi dobře, opravdu lépe spím a stres tolik nepociťuji.

nutrisslim_logo

Za značkou Nutrisslim najdete mladou slovinskou firmu řídící se pravidlem nabízet superpotraviny a doplňky stravy v maximální možné čistotě a kvalitě. Ve složení proto nikdy nenajdete umělá sladidla, barviva, konzervanty, zbytky pesticidů ani žádné přísady pocházející z geneticky modifikovaných plodin, většina produktů je navíc v RAW a BIO kvalitě. Nutrisslim nakupuje suroviny přímo od pěstitelů všude po světě, díky čemuž má dohled nad kvalitou, je rovněž partnerem organizace Friends of the Earth, celosvětové sítě ekologických společností snažících o zodpovědný přístup k životnímu prostředí.