Erythritol 500g

308 Kč 62 Kč / 100 g
skladem

Přírodní alternativa cukru bez kalorií. Určeno pro všechny, kteří hledají alternativní sladidlo chuťově podobné cukru s nízkým glykemickým indexem, které je zároveň i šetrné vůči zubům.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nutrisslim 100% Erythritol je přírodní alternativa cukru. Erythritol vypadá stejně jako cukr a také stejně chutná, sladivost je zhruba o 30% menší, což z něj dělá naprosto ideální alternativu. Určeno pro všechny, kteří hledají alternativní sladidlo chuťově podobné cukru s nízkým glykemickým indexem, které je zároveň i šetrné vůči zubům. 

 

- nízký glykemický index

- chutná a vypadá jako cukr, nemá žádnou nežadoucí pachuť

- pro tělo nejde o cizí látku, v přírodě se vyskytuje v ovoci

- naprosto ideální pro diabetiky s nízkosacharidovou stravou

- příjemná sladkost se sladivostí přibližně na úrovni 70% sladivosti cukru

- ohleduplnost k zubům

 

DÁVKOVÁNÍ:

Sladivost přibližně 70 % sladivosti cukru. Dávkujte odpovídajícím způsobem.

 

SLOŽENÍ:

Erythritol v bio kvalitě.

 

UPOZORNĚNÍ:

Skladujte na chladném a suchém místě. Vhodné pro vegany. Při nadměrné konzumaci může mít mírné projímavé účinky. Původ: Čína

 

 

 

5
6x
4
2x
3
1x
2
1x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
NP Avatar autora | 11.7.2019
erythritol je opravdu dobré sladidlo, sladí trošku míň než cukr, což mi nevadí, ale vlastnosti tohoto sladidla jsou výborné, i chuť
5
Avatar autora | 1.3.2018
+ supe skvělá náhražka cukru

5
Avatar autora | 1.3.2018
+ supe skvělá náhražka cukru

5
MH Avatar autora | 8.12.2017
sladí trošku méně než klasický cukr, ale chutná dobře, určitě doporučuji
5
AO Avatar autora | 25.4.2017
+ Pro hubnuti
+ Vhodny pro horkou a studenou kuchyn'
- nevím

Doporučuji
Nevyplňujte toto pole:
JZ Avatar autora 3.11.2017 12:29
Dobrý den, jak je na tom erytritol ve srovnání s běžným bílým cukrem, co se týče chuti? Chtěla bych něco co nejblíže chuťově.
Odpovědět
F Avatar autora 3.11.2017 12:31
Dobrý den, erythritol je chuťově klasickému cukru velmi blízko, jen je ho potřeba použít trošičku více. Ještě jako alternativu doporučuji xylitol, tam pak stačí dávkovat stejně jako u klasického cukru.

nutrisslim_logo

Za značkou Nature's Finest (Nutrisslim) najdete mladou slovinskou firmu řídící se pravidlem nabízet superpotraviny a doplňky stravy v maximální možné čistotě a kvalitě. Ve složení proto nikdy nenajdete umělá sladidla, barviva, konzervanty, zbytky pesticidů ani žádné přísady pocházející z geneticky modifikovaných plodin, většina produktů je navíc v RAW a BIO kvalitě. Nature's Finest nakupuje suroviny přímo od pěstitelů všude po světě, díky čemuž má dohled nad kvalitou, je rovněž partnerem organizace Friends of the Earth, celosvětové sítě ekologických společností snažících o zodpovědný přístup k životnímu prostředí. Adresa: Nutrisslim, d.o.o, Podsmreka 5L, 1356 Dobrava, Slovinsko. Exkluzivní distributor pro ČR a SR: ForActiv.cz.