Erythritol 500g

309 Kč 62 Kč / 100 g
skladem

Přírodní alternativa cukru bez kalorií. Určeno pro všechny, kteří hledají alternativní sladidlo chuťově podobné cukru s nízkým glykemickým indexem, které je zároveň i šetrné vůči zubům.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nutrisslim 100% Erythritol je přírodní alternativa cukru. Erythritol vypadá stejně jako cukr a také stejně chutná, sladivost je zhruba o 30% menší, což z něj dělá naprosto ideální alternativu. Určeno pro všechny, kteří hledají alternativní sladidlo chuťově podobné cukru s nízkým glykemickým indexem, které je zároveň i šetrné vůči zubům. 

 

- nízký glykemický index

- chutná a vypadá jako cukr, nemá žádnou nežadoucí pachuť

- pro tělo nejde o cizí látku, v přírodě se vyskytuje v ovoci

- naprosto ideální pro diabetiky s nízkosacharidovou stravou

- příjemná sladkost se sladivostí přibližně na úrovni 70% sladivosti cukru

- ohleduplnost k zubům

 

DÁVKOVÁNÍ:

Sladivost přibližně 70 % sladivosti cukru. Dávkujte odpovídajícím způsobem.

 

SLOŽENÍ:

Erythritol v bio kvalitě.

 

UPOZORNĚNÍ:

Skladujte na chladném a suchém místě. Vhodné pro vegany. Při nadměrné konzumaci může mít mírné projímavé účinky. Původ: Čína

 

 

 

5
6x
4
2x
3
1x
2
1x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
NP Avatar autora | 11.7.2019
erythritol je opravdu dobré sladidlo, sladí trošku míň než cukr, což mi nevadí, ale vlastnosti tohoto sladidla jsou výborné, i chuť
5
Avatar autora | 1.3.2018
+ supe skvělá náhražka cukru

5
Avatar autora | 1.3.2018
+ supe skvělá náhražka cukru

5
MH Avatar autora | 8.12.2017
sladí trošku méně než klasický cukr, ale chutná dobře, určitě doporučuji
5
AO Avatar autora | 25.4.2017
+ Pro hubnuti
+ Vhodny pro horkou a studenou kuchyn'
- nevím

Doporučuji
Nevyplňujte toto pole:
JZ Avatar autora 3.11.2017 12:29
Dobrý den, jak je na tom erytritol ve srovnání s běžným bílým cukrem, co se týče chuti? Chtěla bych něco co nejblíže chuťově.
Odpovědět
F Avatar autora 3.11.2017 12:31
Dobrý den, erythritol je chuťově klasickému cukru velmi blízko, jen je ho potřeba použít trošičku více. Ještě jako alternativu doporučuji xylitol, tam pak stačí dávkovat stejně jako u klasického cukru.

nutrisslim_logo

Za značkou Nutrisslim najdete mladou slovinskou firmu řídící se pravidlem nabízet superpotraviny a doplňky stravy v maximální možné čistotě a kvalitě. Ve složení proto nikdy nenajdete umělá sladidla, barviva, konzervanty, zbytky pesticidů ani žádné přísady pocházející z geneticky modifikovaných plodin, většina produktů je navíc v RAW a BIO kvalitě. Nutrisslim nakupuje suroviny přímo od pěstitelů všude po světě, díky čemuž má dohled nad kvalitou, je rovněž partnerem organizace Friends of the Earth, celosvětové sítě ekologických společností snažících o zodpovědný přístup k životnímu prostředí. Adresa: Nutrisslim, d.o.o, Podsmreka 5L, 1356 Dobrava, Slovinsko. Exkluzivní distributor pro ČR a SR: ForActiv.cz.