HAND POWER 3 posilovací kolečka s různou tvrdostí

Akce Tip
Značka: Spokey
249 Kč
8 týdnů
Položka byla vyprodána…

3 posilovací gumové kolečka posílí dlaně, předloktí a zpevní stisk. Kolečka do dlaně mají různou sílu odporu a protáhnou vám šlachy a klouby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CHAND POWER 3 posilovací kolečka s různou tvrdostí procvičí svalové partie, na které se zapomíná. Chcete mít vymakané předloktí a pořádně vyrýsované? Cvičte s posilovacími kolečky do dlaně. Mačkáním koleček posílíte zápěstí, předloktí a zpevníte stisk. Gumové kolečko na posilování je snad nejobyčejnější cvičební pomůckou, ale za to velice účinnou.

Gumové mačkací kolečka Spokey Hand Power, jsou určeny pro ty, kteří si chtějí svůj trénink okořenit a procvičit kompletně všechny části těla. Sada se skládá ze tří koleček s různým stupněm odporu. Sada obsahuje tři kolečka s různým stupněm odporu: červené – lehký, šedé – střední a černé – silný. Díky tomu si můžete sami zvolit odporovou sílu optimálně podle svých potřeb. Svírací kolečka slouží také jako rehabilitační pomůcka pro cvičení rukou po zlomeninách, operacích a neurologických onemocněních.

 

KVALITA:

Na produkty jsou kladeny velmi vysoké nároky, z toho důvodu se dbá na to, aby na jejich výrobu byly použity materiály nejvyšší kvality.

 

VÝHODY:

Díky speciálnímu tvaru s drážkami na prsty dokonale sednou do dlaní.

Možno využít také jako antistresovou pomůcku.

 

TECHNOLOGIE:

Sada obsahuje tři kolečka s různým stupněm odporu: červené – lehký, šedé – střední a černé – silný. Díky tomu si můžete sami zvolit odporovou sílu optimálně podle svých potřeb.

 

PARAMETRY:

  • sada 3 kusů posilovacích koleček s různými odpory (slabý, střední a silný)
  • rozměry: 10 x 8 x 2 cm
  • stupněm odporu: červené – lehký, šedé – střední a černé – silný
  • díky speciálnímu tvaru s drážkami na prsty dokonale sednou do dlaní

 

 

 

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
IV Avatar autora 25.4.2021 12:49
Dobrý den, dá se koupit samostatně jen jedno kolečko?
Odpovědět
F Avatar autora 25.4.2021 12:50
Dobrý den, po jednom kuse bohužel tento produkt nenabízíme.
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JJ Avatar autora | 13.2.2021
ok
5
ŠL Avatar autora | 29.12.2019
VELMI!
5
KH Avatar autora | 6.12.2019
velmi dobré, kvalitní, super je, že jsou zde tři různé tuhosti kolečka
5
MK Avatar autora | 7.10.2018
Měl jsem jeden posilovací kroužek už doma, bohužel člověk nemůže měnit zatížení procvičování svalů, tady je super, že jsou kroužky tři různě pevné a tak trénink má více možností - začínám většinou nejpevnějším kroužkem a po vyčerpání vyměním za méně pevný a po dalším vyčerpání nejméně pevným, tak se svaly procvičí naprosto dokonale. Lezu pravidelně na horolezecké stěně a silný úchop je pro mě základ.
5
E Avatar autora | 1.10.2018
S posilovacími gumovými kroužky cvičím už dlouho a je to znát. Předloktí se hezky tvaruje a rýsuje. Navíc stisk máme pevný, jako skála :-)

spokey_logo

Ambiciózní výrobce sportovního vybavení a fitness příslušenství se zaměřuje na kvalitu a spokojenost svých zákazníků. Výrobky Spokey jsou testovány a certifikovány, aby splňovaly veškeré požadavky bezpečnosti.