Mage 60 kapslí (Vyprazdňování)

448 Kč
skladem

Komplex zcela unikátních přírodních složek zaměřených na oblast pravidelného funkce střev a vyprazdňování. Mage se doporučuje při zácpě, zpomalené funkci střev, těžkém žaludku, nebo bolesti při vyprazdňování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nordbo Mage je komplex zcela unikátních přírodních složek zaměřených na oblast pravidelného funkce střev a vyprazdňování. Přirozená je alespoň jedna návštěva toalety denně, při vysoké zátěži nebo stresu může docházet k nežádoucímu zpomalení trávení. Tělo pak zadržuje odpadní produkty, což není žádoucí. Mage obsahuje šetrné přírodní složky - rebarboru, triphalu (amalaki, bibhitaki, haritaki), aloe vera, červenou olši a proskurník, které přirozeným způsobem podporují funkci zažívání. Důležité je, že na rozdíl od běžných přípravků pro nefugující trávení nedráždí žaludek, ale naopak šetrně podporují jeho vlastní činnost. Účinek Mage obvykle nastupuje ráno po večerním užití (do 3 - 4 dnů po pravidelném užívání). Mage se doporučuje při zácpě, zpomalené funkci střev, těžkém žaludku, nebo bolesti při vyprazdňování.
 
 
- PRO PRAVIDELNÉ VYPRAZDŇOVÁNÍ (NORMÁLNÍ FUNKCE STŘEV)
- Špičková kvalita a čistota / Made in Sweden (GMO free)
- Prověřený komplex zcela unikátních rostlinných složek
- Nástup účinku - obvykle po 3 až 4 dnech pravidelného užívání
- Ideální délka jedné kůry: 4-8 týdnů
- Obsažené složky nedráždí trávicí trakt a nejsou návykové
- Certifikát I'm Vegan organizace Djurens Rätt (Animal Rights)
- Produkt neobsahuje živočišné složky, pojiva a nežádoucí balastní složky
- NORDBO = kvalita a klinicky prověřené zdroje + udržitelnost a etická odpovědnost
 
 
Učinné složky:
 
- Kořen rebarbory (Rheum palmatum)
- Hořčík (hydroxid hořečnatý)
- Amalaki amalaki tvoří 1/3 triphaly - Ájurvédského zázraku
- Bibhitaki - bibhitaki tvoří 1/3 triphaly - Ájurvédského zázraku
- Haritaki haritaki tvoří 1/3 triphaly - Ájurvédského zázraku
- Kůra z červené olše (Ulmus rubra)
- Proskurník lékařský (Althaea officinalis)
 
 
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Těžký žaludek
- Pravidelné vyprazdňování
 
mage_1
 
Certifikace I'm Vegan
 
Certifikát I'm Vegan uděluje švédská organizace Djurens Rätt (Animal Rights), která garantuje, že produkt je 100% rostlinného původu a při jeho výrobě nebyly použity žádné živočišné složky. Certifikát se uděluje potravinám, doplňkům stravy, hygienickým produktům a kosmetice. I'm Vegan představuje jednoduchou cestu, jak si spotřebitel může být jistý, že značka nebo produkt splňuje standarty organizace Djurens Rätt.
 
mage_2
 
O certifikátu
 
1.Djurens Rätt vznikla v roce 1882 a nyní je švédskou vedoucí organizací v oblasti ochrany zvířat. Jde o politicky nezávislou organizaci, která se zaměřuje na zvýšení ochrany zvířat v domácím i mezinárodním měřítku.
 
2.Produkty s označením I'm Vegan musí být 100% rostlinné. Je u nich zakázáno testování na zvířatech a nesmí být použity žádné živočišné složky nebo živočišné deriváty.
 
3.Značka musí pro udělení certifikátu doložit veškerou dokumentaci, aby byl 100% prověřen původ produktu.
 
nor 4
 
O značce Nordbo
 
NORDBO je švédská značka, jejíž filozofie je založena na dvou pilířích: kvalita a klinická dokumentace + udržitelnost a etická odpovědnost. Značka spojuje severskou tradici a kvalitu, se smysluplnou inovací a čistotou použitých složek = inovativní vývoj klasických doplňků, lepšími způsoby. Skvělým příkladem je nativní rybí tuk Nordbo, který pochází z lokální skandinávské produkce a je vyroben ze 100% udržitelných zdrojů. S produkty Nordbo máte 100% jistotu, že při jejich výrobě bylo vždy myšleno na maximální možnou funkčnost, kvalitu zdrojových surovin a zároveň na ohleduplnost k životnímu prostředí. Všechny produkty Nordbo za sebou mají buď certifikáty ASC (Aqua Stewardship Council) nebo I'm Vegan. Všechny jsou navíc vyrobené podle standardů GMP (Good Manufacturing Practices). Pro papírové obaly je použitý recyklovaný papír FSC (Forest Stewardship Council).
 
NORDBO = švédské doplňky stravy založené na dvou pilířích:
 
1. Kvalita a klinicky prověřené zdroje
2. Udržitelnost a etická odpovědnost
 
Produkty Nordbo jsou vyrobené s maximálním možným ohledem na životní prostředí. Při jejich výrobě je dbáno na udržitelnou produkci, co nejmenší stopu CO2 a na užití recyklovatelných materiálů - produkty jsou zabalené v krabičkách z recyklovaného papíru. Nordbo se zároveň snaží užívat co nejméně plastu a různých nadbytečných reklamních předmětů. Naopak se snaží o minimalismus a střídmost. Na prvním místě je 100% kvalita produktu, ne agresivní marketing.
 
 
 
DÁVKOVÁNÍ:
 
Berte 1-2 kapsle denně s večeří (nejprve začněte s konzumací 1 kapsle denně, postupně navyšte na 1-2 kapsle). Při konzumaci tohoto produktu pijte během dne dostatek tekutin. Balení obsahuje 30-60 denních dávek.
 
 
 
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE:
 
v 1 kapsli (% RHP*)
Kořen rebarbory (Rheum palmatum)
400 mg
Hořčík (Hydroxid hořečnatý)
125 mg (33 %*)
Triphala
50 mg
z toho Amalaki - indický angrešt (Emblica officinalis)
16,7 mg
z toho Bibhitaki - plody vrcholáku myrobalánového (Terminalia belerica)
16,7 mg
z toho Haritaki - plody vrcholáku tříslovinného (Terminalia chebula)
16,7 mg
Aloe vera (Aloe barbadensis)
10 mg
Kůra z červené olše (Ulmus rubra)
10 mg
Proskurník lékařský (Althea officinalis)
10 mg
 
*% RHP - Referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek.
 
 
 
SLOŽENÍ:
 
V 1 veganské kapsli: kořen rebarbory (Rheum palmatum), hořčík (hydroxid hořečnatý), Triphala [Amalaki - indický angrešt (Emblica officinalis), Bibhitaki - plody vrcholáku myrobalánového (Temrinalia belerica), Haritaki - plody vrcholáku tříslovinného (Terminalia chebula)], kůra z červené olše (Ulmus rubra), proskurník lékařský (Althaea officinalis), rostlinná kapsle (celuóza).
 
 
 
UPOZORNĚNÍ:
 
Doplněk stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy, Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí a slunečního záření. Vhodné pro vegany. 
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LH Avatar autora | 17.2.2024
Funguje a to je pro mě důležité.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Doplňky stravy nejvyšší kvality - to je švédské Nordbo. Sortiment, který uspokojí i ty nejnáročnější uživatele a který lze charakterizovat velmi snadno:  kvalita, čistota, udržitelnost a respekt k nejnovějším vědeckým poznatkům. Vyzkoušíte tyto výjimečné doplňky stravy od Nordbo i vy? Jsme si jistí, že nebudete litovat. Adresa: Inekgruppen AB, 556870-3481, Södra Förstadsgatan 23A, 211 43 Malmö, SWEDEN.

nordbo logo