Závěsný posilovací systém Lilt V

581 Kč
skladem

Víceúčelový posilovač, který funguje na principu posilování vlastní hmotností. Díky možnosti uchycení systému do dveří, může být systém využíván k domácímu tréninku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Závěsný posilovací systém Spokey LILT V:

- upevňuje se do dveří bez nářadí – stačí přeložit horní část přes dveře a zavřít je
- umožňuje vykonávat cviky s vlastní váhou těla, které zapojují do práce svaly horních i dolních končetin
-
má nastavitelnou délku popruhů


Všichni víme, že klíčovým prvkem efektivního tréninku je jeho rozmanitost. Proto je potřeba během tréninku střídat silová cvičení s aerobními, a cviky volit tak, aby byly do práce zapojeny různé části těla. Závěsný posilovací systém Spokey LILT V obohatí váš domácí trénink – umožní vám vykonávat neomezený počet cviků s vlastní váhou těla. Díky tomu můžete posilovat svaly celého těla: svaly horních a dolních končetin, svaly zad a břicha. Díky možnosti nastavení délky popruhů, si můžete přizpůsobit intenzitu tréninku přesně podle vašich potřeb.

Univerzální závěsný posilovací systém pro posílení všech části těla

Závěsný posilovací systém Spokey LILT V je velmi univerzální. Od teď už nebudete potřebovat další posilovací náčiní, jako jsou závaží a činky. Spokey LILT V má pohodlné tvarované rukojeti – koneckonců pevný úchop je základem bezpečného tréninku! Délkově nastavitelné popruhy (max. 165 cm) umožňují provádět různé cviky s využitím dveří. Model LILT V se upevňuje do dveří bez nářadí – stačí přeložit odnímatelnou horní část přes dveře a zavřít je. Se Spokey LILT V už nebudete muset opouštět domov kvůli plnohodnotnému tréninku. Popruhy závěsného posilovacího systému jsou vyrobeny z odolného materiálu, který zajišťuje jejich dlouhou životnost.

Parametry:

materiál: PVC, EVA
rozměr popruhů 0,38 x 0,14 x 105 cm
rozměr madel: 3,8 x 0,14 x 58 cm
nastavitelná délka pásu
maximální délka popruhů: 165 cm
robustní popruhy s odnímatelným úchytem do dveří
úchopy na ruce i nohy
maximální hmotnost uživatele: 100 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

spokey_logo

Ambiciózní výrobce sportovního vybavení a fitness příslušenství se zaměřuje na kvalitu a spokojenost svých zákazníků. Výrobky Spokey jsou testovány a certifikovány, aby splňovaly veškeré požadavky bezpečnosti. Adresa výrobce: Spokey s.r.o. , Sadová 618, 738 01 Frýdek-Místek