Posilovací systém ARM BLASTER PS 4069

859 Kč
do 3 dnů

Malé lehké zařízení, které slouží k dokonalému cvičení bicepsových svalů. Udržuje lokty uzamčené blíže k tělu, což nutí vaše bicepsy, aby provedly veškerou práci. Arm Blaster zajišťuje dokonalý a bezpečný postoj při cvičení bicepsů ve stoje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Arm Blaster - nejlepší tréninková pomůcka pro vaše bicepsy

POWER SYSTEM ARM BLASTER je malé, lehké zařízení, které vám pomůže soustředit veškeré napětí a energii na bicepsové svaly. ARM BLASTER udržuje lokty uzamčené blíže k tělu, což nutí vaše bicepsy, aby provedly veškerou práci. ARM BLASTER podporuje správné držení těla a současně izoluje biceps - maximalizuje růst síly při cvičení.

Obsahuje silné polstrované loketní chrániče pro bezpečí a pohodlí, nastavitelný popruh, který vám poskytne prvotřídní pohodlí a stabilitu. ARM BLASTER má vynikající a moderní konstrukci s odolnou povrchovou úpravou. Je určen pro muže i ženy.

 

Jak cvičit s Arm Blaster

 

 

PARAMETRY:

  • zařízení ke cvičení bicepsových svalů, které udržuje 100% stabilitu
  • velikost: univerzální
  • barva: černá
5
2x
4
0x
3
0x
2
1x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
2
Avatar autora | 9.1.2019
- Je pouze univerzální což znamená že když jsem mohutnější tak je mi to malé a tím pádem nepoužitelné.

5
PA Avatar autora | 8.9.2018
Naprosto super, dříve jsem viděl tuto pomůcku jen v zahraničních videích, teď jsem ji konečně mohl vyzkoušet osobně a musím uznat, že procítění bicepsů je opravdu mnohem lepší, určitě s tím budu cvičit pravidelně.
5
K Avatar autora | 4.10.2017
Dobrá pomůcka ke správné technice cvičení bicepsů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Power System

 

Power system se zaměřuje na kvalitní, sportovní příslušenství. Patří mezi ně opasky, rukavice, bandáže a veškeré příslušenství pro fitness a kulturistiku. Adresa výrobce: Ariana Sports s.r.o. , Roztylské nám. 2619/46, 141 00 Praha 4