Skládací multifunkční nůž Sting

242 Kč
skladem

Multifunkční nářadí skládající se z 9 komponentů, které má velmi širokou škálu využití. Osvědčí se v situacích, kdy si s sebou nemůžete vzít veškeré své nářadí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skládací multifunkční nůž Spokey STING:

- multifunkční nářadí skládající se z 9 komponentů, které má velmi širokou škálu využití
-
osvědčí se v situacích, kdy si s sebou nemůžete vzít veškeré své nářadí – s multifunkčním nožem budete vždy a všude připravení na jakoukoliv neočekávanou situaci
-
skvěle se hodí pro outdoorové aktivity, survivaly nebo jako praktické domácí nářadí!


Chcete mít po ruce kompletní sadu mimořádně užitečných nástrojů, které se osvědčí doma, při práci na zahradě, nebo během outdoorových výletů? Pak multifunkční nůž Spokey STING je tou správnou volbou! Můžete si ho vzít kdykoliv a kdekoliv s sebou – jedná se o praktický a kompaktní doplněk, který je skvělou alternativou běžného nářadí.


Kapesní multifunkční nůž

Multifunkční nůž Spokey STING se skládá z 9 komponentů s velmi širokou škálou využití:Tato sada nářadí si poradí s většinou problémů, skvělé se osvědčí v autě a je nepostradatelná během outdoorových aktivit. Má ergonomický tvar, pohodlný úchop a malé rozměry, které zajištují maximální pohodlí během používání.

Počet nářadí, které denně používáme pro různé situace, často překračuje kapacitu našich úložných prostorů. Kapesní nůž Spokey STING je řešením, které můžete mít vždy po ruce…a na jednom místě! Darujte sobě a svým blízkým ten nejlepší dárek a vyberte si multifunkční nůž Spokey STING.

Parametry:

- materiál: nerezavá ocel 420, hliník
- rozměr: 9,6 x 3 x 2,1 cm
- hmotnost: 148 g

Funkce nože:

- nůž
- pilka
- nůžky
- otvírák na konzervy
- otvírák na láhve
- plochý šroubovák
- křížový šroubovák
- karabina
- vývrtka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

spokey_logo

Ambiciózní výrobce sportovního vybavení a fitness příslušenství se zaměřuje na kvalitu a spokojenost svých zákazníků. Výrobky Spokey jsou testovány a certifikovány, aby splňovaly veškeré požadavky bezpečnosti. Adresa výrobce: Spokey s.r.o. , Sadová 618, 738 01 Frýdek-Místek