PAMPERO 10 Pumpička na míče, matrace, nafukovací hračky

99 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Spolehlivá pumpička vel. 10 na míče, matrace, prostě cokoliv. Pumpovací sada se skládá z pumpičky, hadičky a dvou koncovek. Nafukovací souprava má délku 25 cm a je praktická k cestování či sportovnímu výletu. Pumpičku můžete mít vždy po ruce, která je ihned v pohotovosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PAMPERO 10 slouží k nafouknutí míčů, matrací a různého vybavení. Šikovná pumpička má délku 25 cm a spolehlivě, kdykoliv nafoukne to, co potřebujete. Pumpička velikosti 10 palců se vám vleze pomalu i do kapsy, takže vždy se na ni můžete spolehnout. Nafukovací souprava na míče obsahuje 1x pumpičku, 1x prodlužovací hadičku a 2x koncovku. Jedna jehlová koncovka a druhá s otvorem. Hustilka na míče pohodlně dohustí např. i gymbal. Prostě všestranná pumpička do ruky

 

TIP:

Návod k použití pumpovací sady je je uveden na zadní straně obalu. 

 

 

Proč mít u sebe hustilku

  • spolehlivá pumpovací sada
  • okamžité nafouknutí jakékoliv pomůcky
  • nezabírá žádné místo 

 

 

dumbbell1 KVALITA

Na produkty jsou kladeny velmi vysoké nároky, z toho důvodu se dbá na to, aby na jejich výrobu byly použity materiály nejvyšší kvality.

 

dumbbell1  VÝHODY

Užitečná pumpovací sada s dvěma koncovkami.

 

dumbbell1 TECHNOLOGIE

Pumpovací hustilka má součástí prodlužovací hadičku, která se dostane všude. 2 užitečné koncovky, které nafouknou skoro vše. 

 

dumbbell1 URČENO

Pro nafouknutí míčů, matrací, hraček a různého vybavení.

 

 

PARAMETRY:

  • V soupravě pumpička, hadička a 2 koncovky
  • Délka pumpičky: 25/30 cm [1 cm = 0.39 in.]
  • průměr širšího nástavce 5 mm
  • materiál: plast
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
ŽM Avatar autora Foukací pumpička 11.6.2019 13:32
Dobrý den, je pumpička vhodná i k nafouknutí cyklistického kola?
Odpovědět
F Avatar autora Pumpovací hustilka 11.6.2019 13:35
Dobrý den paní Mrázková, pumpovací sada je určena pro nafukování míčů či matrací. Nemá bohužel koncovku pro klasický ventilek na kolo.
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MO Avatar autora | 11.6.2019
Když jsme jeli na chatu na dovolenou, zapomněli jsme doma naši pumpičku k nafouknutí míčů a matrací. Tak jsme hledali na internetu nějakou pumpičku, která by nám vytáhla trn z paty. Narazili jsme na tuto fajn dofukovací sadu. Po domluvě s e-shopem Fitnessprotebe.cz nám ji zaslali přímo na chatu. Zachránili nás v nouzi, za to ještě jednou moc děkujeme :-)

spokey_logo

Ambiciózní výrobce sportovního vybavení a fitness příslušenství se zaměřuje na kvalitu a spokojenost svých zákazníků. Výrobky Spokey jsou testovány a certifikovány, aby splňovaly veškeré požadavky bezpečnosti.