Supreme Pure Glycine 200 g

219 Kč 110 Kč / 100 g
skladem

Aminokyselina L-Glycine se podílí na zlepšení koncentrace, paměti, zlepšuje stav pokožky, má silné antioxidační účinky a dokonce i zlepšuje náladu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

L-Glycin je organická chemická sloučenina ze skupiny endogenních aminokyselin. Navzdory tomu, že je strukturně nejmenší aminokyselinou (má pouze jeden atom vodíku v postranním řetězci), hraje velmi významnou roli ve fungování našeho těla.

Jde o aminokyselinu, která vytváří proteinové struktury (např. kolagen), ale působí také jako neurotransmiter v centrálním nervovém systému.

Účinky L-Glycinu:
- Podílí se na tvorbě DNA, fosfolipidů a kolagenu
- Významně působí při uvolňování ATP (adenosintrifosfátu)
- Dodává pokožce pružnost a pevnost
- Má silné antioxidační účinky
- Podporuje budování čisté svalové hmoty
- Snižuje míru únavy a vyčerpání
- Dokáže zlepšit citlivost na inzulín.

 

DÁVKOVÁNÍ:

Přidejte 1 g (1 odměrka) do 100 - 150 ml vody nebo šťávy. Použijte prosím odměrku, která je součástí balení (1 ml). Důrazně se doporučuje užívat 30 minut před jídlem.

 

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE:

v 1 dávce:
L-glycine 1000 mg

 

 

SLOŽENÍ:

L-Glycin

 

UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy. Není určeno pro děti, mladistvé, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a chladu. Může obsahovat stopy mléka, vajec, lepku, sóji, ořechů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ostrovit logo

Cenově dostupná sportovní výživa a doplňky stravy a široká nabídka zajímavých produktů - to je výrobce Ostrovit, jehož výrobky jsou vhodné pro všechny výkonnostní kategorie sportovců i běžnou populaci, která se zajímá o zdravý životní styl. Adresa: Ostrovit sp. z o.o., ul. Sitarska 16, 18-300 Zambrów, Polsko. Distributor: Pavel Trampota  alej Svobody 27, 32300 Plzeň.