Glycine 200g

349 Kč 175 Kč / 100 g
skladem

L-Glycin je bez nadsázky nazýván aminokyselinou 21.století. Produkt je vhodný pro osoby zaměřené na regeneraci svalové hmoty, kloubů a chrupavek. Dále také pro zklidnění organismu, kvalitní spánek a obnovu zásob buněčné energie.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

L-Glycin je bez nadsázky nazýván aminokyselinou 21.století. O tom, jak je L-Glycin pro náš organizmus důležitý již vypovídá fakt, že je po L-Glutaminu druhou nejvíce zastoupenou aminokyselinou v lidském organizmu a hraje důležitou roli v podstatě v jakékoliv části lidského těla. Přestože se jedná o tzv. neesenciální aminokyselinu, je příjem L-Glycinu v rámci suplementace zejména u sportovců velmi zásadní.
 
L-Glycin = (Regenerace x 1.000)2
 
V našem těle je L-Glycin nezbytný v tzv. procesu proteosyntézy, což je proces tvorby a obnovy svalové hmoty, dále kolagenu a vazivových struktur. To však není vše, L-Glycin se spolu s L-Argininem a L-Methioninem podílí na přirozené tvorbě kreatinu ve svalových buňkách, ten je následně využíván pro obnovu buněčné energie ATP.
 
L-Glycin se dále spolu s L-Glutaminem významně podílí na obnově střevní sliznice. L-Glycin také slouží jako základ k přirozené tvorbě tělesného superantioxidantu Glutathionu a podílí se na regulaci metabolické syntézy složek, které používá mozek a nervová soustava, proto je využíván i pro podporu klidného a kvalitního spánku.
 
 
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Regeneraci svalové hmoty
- Regeneraci kloubů a chrupavek
- Obnovení zásob buněčné energie
- Zklidnění organizmu a vnitřního napětí
- Klidný a kvalitní spánek
 

 

DÁVKOVÁNÍ:

5 g denně (přibližně 1 odměrka). Smíchejte prášek s vodou, smoothie nebo jej přimíchejte do jídla. Balení obsahuje 40 dávek.

 

Počet dávek v balení:

40 x 5 g

 

Optimální doba užívání:

- večer s posledním jídlem

 

SLOŽENÍ:

Glycin prášek 100%

 

UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí.

 

 

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
IH Avatar autora 19.4.2019 20:19
Dobrý den, je možné glycin rozmíchat v džusu?
Odpovědět
F Avatar autora 19.4.2019 20:19
Dobrý den, ano, můžete rozmíchat prakticky v libovolném nápoji. Na účinnost glycinu to nebude mít vliv.
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
OB Avatar autora | 14.3.2019
Funguje mi výborně, užívám tento glycin už nějakou dobu a moje zkušenosti zatím kladné.
5
LK Avatar autora | 3.3.2019
Pro mě je glycin celkem novinka, ale s účinky jsem spokojený.

nutriworks

Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat NutriWorks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality. NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách - bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel.