Organic Burst - britský výrobce superpotravin

Organic Burst je špičkovou britskou značkou zaměřenou na superpotraviny v certifikované organické kvalitě (BIO). Značka je držitelem mnoha prestižních ocenění a nabízí absolutně nejvyšší možnou kvalitu v dané oblasti. Hlavním benefitem je jasný původ, vysoký obsah bioaktivních složek a enzymův jednotlivých produktech. Toho je dosaženo šetrnými metodami sušení (sušení mrazem, sušení při nízkých teplotách atd..)

 

Organic Burst - etické zásady 

 • Podpora místních obyvatel.Veškeré suroviny nakupujeme pouze od místních dodavatelů, kteří se snaží podporovat udržitelný rozvoj místní komunity. Pěstování superplodin už změnilo život milionů místních obyvatel, kteří nyní vydělávají víc peněz a jejich životní úroveň je mnohem vyšší. Například, naše výrobky z baobabu vznikají ve spolupráci s pracovníky neziskové obchodní asociace PhytoTrade Africa , kterým tak děkujeme za skvěle odvedenou práci na polích a za vstřícnou spolupráci v oblasti marketingu.
 • Dodržujeme pravidla ekologického pěstování. Věnujeme se výhradně ekologickému pěstování. Certifikát o splnění podmínek ekologického pěstování jsme získali přímo od organizace Soil Association (největší sdružení ekologických zemědělců ve Velké Británii). Pevně věříme, že ekologické pěstování plodin má příznivý vliv nejen na naše zdraví, ale i na celou naši planetu.
 • Dlouhodobý pocit tělesné i duševní pohody. Nikdy bychom se nesnížili k tomu, abychom používali různé chemické látky či syntetická aditiva. Záleží nám na tom, abyste se cítili opravdu skvěle. Naše výrobky jsou 100 % přírodního původu. 
 • Vhodné pro vegany. V průběhu celé výroby nepoužíváme žádné suroviny živočišného původu. Velice nás těší, že jsme zaregistrováni u organizace „Vegan Society“.
 • Neagresivní marketing. Náš obchod jsme založili na přímém a čestném jednání, a přání svých zákazníků plně respektujeme.
 

Organic Burst - efektivita   
 
 • Snažíme se vyhovět vašim požadavkům.Ze všech sil se snažíme vyhovět potřebám vašeho životního stylu. My sami jsme se k této superpotravině dostali, když jsme potřebovali nějaký vynikající potravinový doplněk. Ve spolupráci s různými světově proslulými odborníky v oblasti výživy a potravinových doplňků se snažíme vyvinout nové produkty, které by vyhovovaly požadavkům moderní společnosti.
 • Přinášíme vám ekologické a výživné superpotraviny.Neustále se účastníme různých vědeckých výzkumů, které nám pomáhají vybírat takové potraviny, které obsahují pestrou škálu výživných složek. Veškeré hodnotné složky potravin uchováváme sušením (potraviny neprochází tepelnou úpravou).
 • Pouze přírodní zdroje.Tyto ekologické plodiny jsou 100 % přírodního původu a jsou bohatým zdrojem živin. Obsahují nejen vitamíny a minerály, ale také dietní vlákninu, antioxidanty, esenciální mastné kyseliny, aminokyseliny a další přirozeně se vyskytující složky, které jsou výjimečně prospěšné pro naše zdraví.
 • Synergie. Živiny z běžného, přirozeného jídla zpracovává naše tělo úplně jiným způsobem než synteticky, laboratorně vyrobené potravinové doplňky. Lidské tělo je uzpůsobeno k přijímání potravy vypěstované z půdy a ne uměle vyrobené v laboratoři. Tyto „superpotraviny“ jsou tak účinné a prospěšné hlavně díky synergii, kterou v sobě mají.
 • Přísná výrobní pravidla. Veškeré naše výrobní postupy jsou v naprostém souladu s výrobními postupy EU Good Manufacturing Practices (GMP) a s hygienickými pravidly Good Hygienic Practice (GHP).
 

Organic Burst - životní prostředí  
 
 • Produkce šetrná k přírodnímu prostředí. Naše výrobky pocházejí výhradně z ekologických farem a plantáží. Ekologické hospodaření je považováno za nejhodnější pro zachování zdravého klimatického prostředí. Toto hospodaření produkuje zdravou půdu a silné plodiny, které jsou odolné vůči rozmanitým klimatickým extrémům. V ekologickém pěstování se nepoužívají pesticidy ani umělá hnojiva, a není tedy závislé na fosilních palivech.
 • Recyklovatelné obaly. Naše obaly jsou vyrobeny z plně recyklovatelných plastů.
 • Ekologické partnerství. Partnerství navazujeme pouze s pěstiteli a výrobci, kteří vlastní certifikát o ekologickém pěstování. Společně se tak podílíme na ochraně životního prostředí.
 • Biodiverzita. Ekologické hospodaření zlepšuje biologickou rozmanitost a posiluje eko-systém. Používání různých chemikálií v průmyslovém zemědělství vedlo k dramatickému vymírání živočichů a rostlin žijících ve volné přírodě po celé naší planetě, naproti tomu, ekologické hospodaření může tento dramatický pokles zastavit.

 

the-organic-burst-range

 

Další články z kategorie Doplňky stravy

Všechny články