Dřevěné dětské odrážedlo a koloběžka v jednom WOO-RIDE MULTI - žluté

1 609 Kč
skladem

Kombinace odrážedla a koloběžky - díky jedinečné konstrukci produktu lze sestavit dětské odrážedlo nebo koloběžku pro nejmenší. Vyrobeno z ekologického, odolného a lehkého březového dřeva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěné dětské odrážedlo a koloběžka v jednom Spokey WOO-RIDE MULTI:

- to je 2v1: díky jedinečné konstrukci produktu lze sestavit dětské odrážedlo nebo koloběžku pro nejmenší
- učí a baví zároveň - zlepšuje koordinaci a motoriku dítěte, a zlepšuje schopnost udržovat rovnováhu
- vyrobeno z ekologického, odolného a lehkého březového dřeva

Pokud vaše dítě ještě nikdy nejezdilo na koloběžce ani na odrážedle, nemusíte se vůbec bát! Každé dítě si snadno poradí s jednoduchým mechanismem ovládání odrážedla Spokey WOO-RIDE MULTI. Je to malé, obratné a maximálně bezpečné odrážedlo, na které se snadno nasedá a sesedá, díky čemuž se výuka jízdy stane velkou zábavou! A díky speciální konstrukci se nemusíte rozhodovat mezi odrážedlem a koloběžkou - WOO-RIDE MULTI to je 2v1. Skládá se z několika elementů, které lze odšroubovat, díky čemuž můžete vytvořit dvě různé konfigurace rámu. Vše, co musíte udělat, je jen správně nastavit rám a utáhnout šrouby. Je to ideální volba pro děti a skvělý tip na dárek.

Odrážedlo a koloběžka v jednom

Jak dětské odrážedlo, tak koloběžka jsou ideální volbou pro každé dítě pro seznámení se se světem sportu. Výuka jízdy s využitím Spokey WOO-RIDE MULTI zlepšuje koordinaci a motoriku, zlepšuje schopnost udržovat rovnováhu a zvyšuje důvěru dětí ve vlastní schopnosti. Jednoduchá konstrukce odrážedla umožňuje dětem se plně soustředit na jízdu. Díky tomu bude pozdější přesednutí na klasické kolo snadným úkolem! Odrážedlo je velmi lehké, díky čemuž ho vládnou přenášet i ti nejmenší. Takovou koloběžku si můžete vzít doslova kamkoliv s sebou.

Výuka jízdy od raného věku

Odrážedlo Spokey WOO-RIDE MULTI je eco friendly model, který je vyrobený z březového dřeva. Má pohodlné, profilované sedátko potažené pěnou a syntetickou kůži, které poskytuje opravdový komfort během jízdy. Odrážedlo je velmi kompaktní a nezabírá mnoho místa, takže se snadno vejde do kufru, do výtahu nebo do autobusu. Měkké rukojeti řídítek z TPR jsou protiskluzové, díky čemuž si můžete být jistí, že ruce vaši ratolesti zůstanou na svém místě po celou dobu jízdy. Navíc Spokey WOO-RIDE MULTI má kolečka vyrobená z EVA pěny, která skvělé pohlcují vibrace při jízdě po nerovném povrchu. Odrážedlo/koloběžka WOO-RIDE MULTI je vytvořeno pro děti do 40 kg.

Parametry:

- matriál rámu: březová překližka
- materiál desky koloběžky: protiskluzová guma
- materiál sedátka: dřevo pokryté pěnou a syntetickou kůží
- kola: 8", pěna EVA
- rukojeti: TPR
- délka koloběžky: 91 cm
- šířka koloběžky: 36 cm
- výška koloběžky: 56 cm
- rozměr desky koloběžky: 24 x 13 cm
- délka rukojeti: 8 cm
- délka odrážedla: 96 cm
- šířka odrážedla: 36 cm
- výška odrážedla: 56 cm
- výška sedátka: 34 cm (není regulovatelné)
- max. hmotnost uživatele: 40 kg
- norma: EN 71
- pro děti od 2 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

spokey_logo

Ambiciózní výrobce sportovního vybavení a fitness příslušenství se zaměřuje na kvalitu a spokojenost svých zákazníků. Výrobky Spokey jsou testovány a certifikovány, aby splňovaly veškeré požadavky bezpečnosti. Adresa výrobce: Spokey s.r.o. , Sadová 618, 738 01 Frýdek-Místek