Kvalitní sportovní výživa Smartlabs

Nově jsem zařadili do nabídky produkty výrobce Smartlabs. Tento výrobce sportovní výživy je na trhu od roku 2006 a svou špičkovou kvalitou a příjemnými cenami si získal již mnoho svých příznivců. Nyní v naší nabídce naleznete kompletní sortiment Smartlabs.

 

Vybrali jsme pár skvělých tipů, kterými určitě neuděláte chybu:

 

Hydro Traditional - rychlá stravitelnost na prvním místě

Jedná se o hydrolyzát, který je typický svou hořkou chutí. Vzhledem k stupni hydrolýzy (DH32) je stravitelnost tak rychlá, jak jen může být. Použití je tedy vhodné, kdy rychlou vstřebatelnost potřebujete nejvíce - po tréninku, případně ráno ihned po probuzení. 

                                            

 

Micellar Casein - pomalé vstřebání - nejlepší volba před spánkem

Micelární kasein je ideální volba jako poslední jídlo před spánkem. Micelární kasein je vysoce kvalitní zdroj bílkovin, které se vstřebávájí po dobu až 8 hodin a tak je Vaše tělo zásobováno potřebnými živinami i v průběhu spánku.

                                                   

Oat snack - ta správná svačina

Nestíháte jídlo? S Oat snack ho stihnete. Jedná se o kompletní náhradu stravy. Obsažené ovesné vločky Vám dodají vysoce kvalitní sacharidy, k tomu bílkoviny z kvalitních zdrojů a jako bonus vitamíny a minerální látky, to vše bez umělých barviv a sladidel.

                                           

 

100% Whey Tasty Protein 

Skvělá chuť díky obsahu sušeného drceného ovoce a optimální nutriční hodnoty. 

Tasty = chutný, lahodný, delikátní - a přesně takový Tasty je!