Novinky USN NUTRITION

Máme zde pro vás horké novinky USN Nutrition. Jedná se o kvalitní anglickou značku, která si stojí za svou kvalitou a čistotou. Produkty USN se zaměřují na sportovce a mají usnadnit a zdokonalit jejich výsledky. Jsou zaměřeni na všechny kategorie sportovní výživy a jejich skvělé produkty si prostě zamilujete. Zde si můžete prohlédnou fajnové novinky od USN

 

BCAA 12:1:1 315 g

Originální BCAA v neuvěřitelném regeneračním poměru 12:1:1 vás okamžitě dají do pořádku. Vysoký obsah leucinu dodá maximální péči svalům a v době diety je uhlídá před ztrátou. Kvalitní a okamžitá regenerace svalstva v jedné dávce společně s glutaminem. 

 

3XT Pump 420 g

Hard pumpa od společnosti USN Nutrition vás nakopne a nabudí do silového tréninku. Silný komplexní anabolizér ukáže nové obzory a posune na další úroveň. Nezkuteční síla v jedné malé dávce nenechá v klidu. 

 

Hyperbolic mass 2000 g

Vylepšená verze 2000 g balení oblíbeného gainer USN v novém kabátě je nyní v dokonalejším složením i s vylepšenými nutričními hodnotami. Hard Gainer nabízí sportovcům vše, co jen potřebují pro dobré výsledky. Tzv. all in one (vše v jednom) směs obsahuje sacharidy, bílkoviny, důležité aminokyseliny a mnoho dalšího. Hyperbolic Mass je dávkovací palivo pro silově zdatné jedince.