Novinky pro zdravé srdce

Novinky pro podporu činnosti srdce a zdravé cévy od oblíbeného britského výrobce Viridian. Vyberte si z celé řady produktů, které jsou speciálně zaměřené na uvedenou oblast a podpořte celkově své zdraví.

 

 

 cardio

Cardio Multi 60 kapslí - směs vitamínů, minerálů a přírodních antioxidantů zaměřených na podporu kondice a fungování kardiovaskulárního systému. Všechny složky v tomto doplňku byly vědecky prozkoumány a byl potvrzen jejich účinek související s hladinou krevního tuku, stavem endoteliálních buněk (ty tvoří stěny cév) a funkčností cév. 


 

potassium

Pottasium Magnesium Citrate 150g - spojení draslíku a hořčíku, dvou minerálů, které dohromady působí synergně – především ve spojení s oblastí krevního tlaku a stavu, cév, kde byl jejich účinek pečlivě vědecký zmapován.


 

curcumin 

Curcumin Co-Q10 60 kapslí - účinná kombinace extraktu z kořene kurkumy poskytující 85 % kurkuminoidů, Koenzymu Q-10 a MCT triglyceridů z kokosového oleje. Tento doplněk je určen pro podporu kondice a fungování srdce, pro oblasti boje proti zánětu a také hodnot cholesterolu v krvi.


 

k2

Vitamin K2 90 kapslí - vitamín K2 extrahovaný pomocí speciální technologie z pokrmu natto – fermentovaných sojových bobů. Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na kondici kardiovaskulárního systému, insulinovou sensitivitu, kondici a pevnost kostí.