Novinky pro zdravé srdce

Novinky pro podporu činnosti srdce a zdravé cévy od oblíbeného britského výrobce Viridian. Vyberte si z celé řady produktů, které jsou speciálně zaměřené na uvedenou oblast a podpořte celkově své zdraví.

 

 

 cardio

Cardio Multi 60 kapslí - směs vitamínů, minerálů a přírodních antioxidantů zaměřených na podporu kondice a fungování kardiovaskulárního systému. Všechny složky v tomto doplňku byly vědecky prozkoumány a byl potvrzen jejich účinek související s hladinou krevního tuku, stavem endoteliálních buněk (ty tvoří stěny cév) a funkčností cév. 


 

potassium

Pottasium Magnesium Citrate 150g - spojení draslíku a hořčíku, dvou minerálů, které dohromady působí synergně – především ve spojení s oblastí krevního tlaku a stavu, cév, kde byl jejich účinek pečlivě vědecký zmapován.


 

curcumin 

Curcumin Co-Q10 60 kapslí - účinná kombinace extraktu z kořene kurkumy poskytující 85 % kurkuminoidů, Koenzymu Q-10 a MCT triglyceridů z kokosového oleje. Tento doplněk je určen pro podporu kondice a fungování srdce, pro oblasti boje proti zánětu a také hodnot cholesterolu v krvi.


 

k2

Vitamin K2 90 kapslí - vitamín K2 extrahovaný pomocí speciální technologie z pokrmu natto – fermentovaných sojových bobů. Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na kondici kardiovaskulárního systému, insulinovou sensitivitu, kondici a pevnost kostí.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení