Multivitamín Nexgen Pro - recenze

Reflex Nexgen Pro je dost možná nejoblíbenější multivitamin na českém trhu s doplňky výživy. Je jeho sláva opravdu zasloužená a není již dávno překonaný?

Svou oblibu si Nexgen Pro mezi sportovci (především návštěvníky fitness center)  získal již před lety a jeho oblíbenost stále neupadá. Jedná se o špičkový výrobek od věhlasného výrobce sportovní výživy Reflex Nutrition. Právě Reflex Nutrition patří mezi velké inovátory co se týče sportovní výživy.

reflex nexgen pro 

Dávkování

Výrobce doporučuje dávkování v podobě 3 kapslí denně. Ideální je užívat vždy s hlavním jídlem (snídaně, oběd, večeře). Tato dávka je ideální pro intenzivně trénující sportovce. Pro běžnou populaci v rámci doplnění základních mikronutrientů může stačit dávka nižší. Kvůli české legislativě je dnes uvedeno přímo na české etiketě dávkování pouze 1 kapsle denně. 

 

Složení

Nexgen Pro obsahuje celou škálu vitaminů a minerálů doplněné o celou řadu dalších funkčních látek. Za zmínku určitě stojí vitamín K2 (MK7) v naturální formě, vysoká dávka vitaminu D3, Aditivum minerálů ve formě chelátů (nejdražší forma minerálů, maximální využitelnost), B komplex včetně methylkobalaminu, pro-biotické kultury Lactospore,  DeltaGold® tokotrienoly, naturální lykopen, luteinové estery, extrakt z hroznových semínek, extrakt ze zeleného čaje, naturální Koenzym Q10. 

 

O výrobci Reflex Nutrition

Britská společnost Reflex Nutrition je jedním z předních evropských leaderů v oblasti seriózních inovací a funkční sportovní výživy. Produkty značky Reflex Nutrition náleží bez nadsázky v celosvětovém měřítku k tomu nejlepšímu na trhu. Všechny produkty jsou vyrobeny pouze z prvotřídních surovin, s minimalizací sladidel a aditiv, v souladu s normami kvality ISO9001, jsou nezávisle testovány na obsah zakázaných a dopingových látek (HFL/ DOPING FREE) a v každé šarži testovány na obsah bílkovin dle norem kvality ISO17025. Vlastní výrobní park společnosti - Reflex Nutrition Science Park je založen na 100% technologii zelené energii, kterou zajišťují vlastní větrné turbíny a solární kolektory.

 

Shrnutí

Vhledem k výše uvedeným faktům lze říci, že Nexgen Pro je stále nepřekonaný a jeho obliba je více než zasloužená. Trh s doplňky výživy se v posledních letech raketově rozrostl, ale žádný z ostatních výrobců zatím nedokázal přijít s tak komplexním doplňkem, který zaručuje maximální kvalitu a využitelnost. Můžeme jej tedy jedině doporučit.