Multivitamín Nexgen Pro - recenze

Reflex Nexgen Pro je dost možná nejoblíbenější multivitamin na českém trhu s doplňky výživy. Je jeho sláva opravdu zasloužená a není již dávno překonaný?

Svou oblibu si Nexgen Pro mezi sportovci (především návštěvníky fitness center)  získal již před lety a jeho oblíbenost stále neupadá. Jedná se o špičkový výrobek od věhlasného výrobce sportovní výživy Reflex Nutrition. Právě Reflex Nutrition patří mezi velké inovátory co se týče sportovní výživy.

reflex nexgen pro 

Dávkování

Výrobce doporučuje dávkování v podobě 3 kapslí denně. Ideální je užívat vždy s hlavním jídlem (snídaně, oběd, večeře). Tato dávka je ideální pro intenzivně trénující sportovce. Pro běžnou populaci v rámci doplnění základních mikronutrientů může stačit dávka nižší. Kvůli české legislativě je dnes uvedeno přímo na české etiketě dávkování pouze 1 kapsle denně. 

 

Složení

Nexgen Pro obsahuje celou škálu vitaminů a minerálů doplněné o celou řadu dalších funkčních látek. Za zmínku určitě stojí vitamín K2 (MK7) v naturální formě, vysoká dávka vitaminu D3, Aditivum minerálů ve formě chelátů (nejdražší forma minerálů, maximální využitelnost), B komplex včetně methylkobalaminu, pro-biotické kultury Lactospore,  DeltaGold® tokotrienoly, naturální lykopen, luteinové estery, extrakt z hroznových semínek, extrakt ze zeleného čaje, naturální Koenzym Q10. 

 

O výrobci Reflex Nutrition

Britská společnost Reflex Nutrition je jedním z předních evropských leaderů v oblasti seriózních inovací a funkční sportovní výživy. Produkty značky Reflex Nutrition náleží bez nadsázky v celosvětovém měřítku k tomu nejlepšímu na trhu. Všechny produkty jsou vyrobeny pouze z prvotřídních surovin, s minimalizací sladidel a aditiv, v souladu s normami kvality ISO9001, jsou nezávisle testovány na obsah zakázaných a dopingových látek (HFL/ DOPING FREE) a v každé šarži testovány na obsah bílkovin dle norem kvality ISO17025. Vlastní výrobní park společnosti - Reflex Nutrition Science Park je založen na 100% technologii zelené energii, kterou zajišťují vlastní větrné turbíny a solární kolektory.

 

Shrnutí

Vhledem k výše uvedeným faktům lze říci, že Nexgen Pro je stále nepřekonaný a jeho obliba je více než zasloužená. Trh s doplňky výživy se v posledních letech raketově rozrostl, ale žádný z ostatních výrobců zatím nedokázal přijít s tak komplexním doplňkem, který zaručuje maximální kvalitu a využitelnost. Můžeme jej tedy jedině doporučit.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení