Policosanol 20mg 90 kapslí

799 Kč
skladem
Doplněk je určený jako podpora při tučné stravě, nedostatku pohybu a při menopauze. Policosanol obsahuje směs přírodních alkoholů s dlouhým řetězcem izolovaných s rýžových otrub.
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Policosanol obsahuje směs přírodních alkoholů s dlouhým řetězcem izolovaných s rýžových otrub. Mezi všemi vyniká oktakosanol, kterého doplněk obsahuje 60 %. Doplněk je určený jako podpora při tučné stravě, nedostatku pohybu a při menopauze.
 
- Směs přírodních alkoholů
- 60 % oktakosanolu
- Izolované z rýžových otrub
- Podpora při menopauze
- Podpora při tučné stravě a nedostatku pohybu
 
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Podporu při menopauze

 

Produkty značky Viridian Nutrition obsahují pouze čistou směs bioaktivních složek = 100% aktivních látek a 0% balastních aditiv a pojiv. Viridian Nutrition garantuje špičkovou kvalitu a čistotu svých produktů důslednou kontrolou celého výrobního procesu. A to od semínka až po finální produkt = spolupracuje s lokálními producenty a pěstiteli zaměřenými na nejvyšší kvalitu. Z etických důvodů nepoužívá značka Viridian Nutrition ve svých produktech žádný palmový tuk a netestuje své produkty na zvířatech. Všechny obaly produktů jsou 100% ekologické.

 

DÁVKOVÁNÍ:

1 –3 kapsle denně s jídlem. Balení obsahuje dle zvoleného dávkování 30-90 denních dávek.

 

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE:

 Aktivní látky:
 v 1 kapsli
 Policosanol (obsahuje 60 % oktacosanolu)
 20 mg
 
 
Ostatní složky v 1 veganské kapsli: obal kapsle - rostlinná hydroxypropylmethylcelulóza. Na bázi spiruliny, borůvky a vojtěšky. Policosanol je získáván z rýžových otrub.

 

 

UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy, pokud nedoporučí lékař. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Viridian logo

Britská značka Viridian Nutrition nabízí tzv. etické vitamíny a doplňky stravy, zaměřené na tři hlavní oblasti: kvalita/čistota, charita, životní prostředí. 99% produktů značky Viridian Nutrition splňuje požadavky náročné kategorie čistoty KOSHER, všechny produkty jsou 100% bioaktivní, v kapslích rostlinného původubez použití problematických aditiv, 40 % produktů je oficiálně certifikováno jako 100% organické (Soil Association). Všechny složky produktů Viridian pocházejí z absolutně čistých zdrojů = NE genetické modifikace, NE ozařování, NE tablety(Friends of the Earth, NSPCC, Woodland Trust, Jack and Jill Foundation Comic Relief, RSPB, Terrence Higgins Trust, Shelter, the Woodland Trust, Save the Children a další ). Adresa: Viridian International Ltd, 15 High March, Daventry, Northamptonshire NN11 4HB, Velká Británie. Exkluzivní distributor pro ČR a SR: ForActiv.cz.