Liquid Chalk tekuté magnézium 250 ml PS 4080

289 Kč
Skladem (ihned k odeslání)

Tekuté magnézium na ruce používají sportovci k pevnému úchytu zátěže. Tekutá křída je bezpečná a její největší výhodou je, že nepráší. Skvělá aplikace z plastové tuby je k nezaplacení. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Liquid Chalk tekuté magnézium 100 ml představuje tekutou křídu k použití před cvičením se zátěží, kladce či hrazdě. Magnézium zaručuje pevný a bezpečný úchop. Láhev před použitím důkladně protřepejte. Při nežádoucích účincích přerušte užívání produktu. Neaplikujte na poškozenou pokožku. Jen pro vnější použití. Uchovávejte z dosahu dětí. Liquid chalk se skládá z netoxických složek jako je uhličitan hořečnatý, jedlý alkohol a med.

chalk

UPOZORNĚNÍ:

Láhev před použitím důkladně protřepejte. Při nežádoucích účincích přerušte užívání produktu. Neaplikujte na poškozenou pokožku. Jen pro vnější použití. Uchovávejte z dosahu dětí. Liquid chalk se skládá z netoxických složek jako je uhličitan hořečnatý, jedlý alkohol a med.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
AK Avatar autora | 11.3.2018
Chalk magnézium je dobrá vychytávka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Power System

 

Power system se zaměřuje na kvalitní, sportovní příslušenství. Patří mezi ně opasky, rukavice, bandáže a veškeré příslušenství pro fitness a kulturistiku. Adresa výrobce: Ariana Sports s.r.o. , Roztylské nám. 2619/46, 141 00 Praha 4