Maca 700mg 90 kapslí

Novinka
Značka: NutriWorks
428 Kč
skladem

Objevte sílu Macy, adaptogenní rostliny s původem v Peru. Podpořte svou vitalitu, energetickou hladinu a psychický stav s přírodním doplňkem stravy. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Maca: váš klíč k harmonii a vitalitě
 

Prozkoumejte tajemství macy, přírodního pokladu z peruánských hor. Tato adaptogenní rostlina má bohatou historii v tradiční peruánské medicíně a je známá pro svou schopnost podporovat celkovou vitalitu a energii. Roste ve vysokých nadmořských výškách kolem 3500 metrů. Maca se tak přizpůsobila drsným podmínkám a vyvinula jedinečné vlastnosti.

I když nemůžeme poskytovat zdravotní tvrzení podle české legislativy, je obecně známo, že maca má vliv na energetickou hladinu, vitalitu a psychický stav. Maca Nutriworks je pečlivě vybíraná, což z ní činí ideální volbu pro každodenní podporu vašeho zdraví a vitality.

Přidejte Macu do svého každodenního režimu a objevte, jak může tato úžasná rostlina obohatit váš životní styl.

 
- Kořen Macy
- Adaptogen
- Při velké fyzické zátěži
- Při velké psychické zátěži
 
 
Hlavní benefity produktu:
 
- Severská kvalita = Made in Suomi + Swerige
- Neobsahuje umělá sladidla
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Podporu při velké fyzické zátěži
- Podporu při velké psychické zátěži
 
 
 
Značka NutriWorks
 
Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat NutriWorks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě, a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality.
NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách - bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel.
 
 
 
 
DÁVKOVÁNÍ:
 
1-4 kapsle denně. Balení obsahuje denních 90 - 22 dávek.
 
 
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE: 
 
Aktivní látky:
v 1 kapsli
ve 4 kapslích
Maca
700 mg
2800 mg
 
 
 
SLOŽENÍ: 
 
Maca kořen (Lepidium meyenii), obal kapsle (hydroxypropyl methylcelulóza), maltodextrin (z kukuřice), protispékavá látka (oxid křemičitý, fosforečnan vápenatý).
 
 
UPOZORNĚNÍ:
 
Doplněk stravy. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí.
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JN Avatar autora | 18.2.2024
Poslední rok tyto rostlinné extrakty vyloženě testuji a maca společně s hericiem se mi zdá jako nejlépe funkční.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

nutriworks

Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat NutriWorks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality. NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách - bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel. Adresa: Nutrimarket Oy - Aminopörssi, Ruosilantie 1, 00390 Helsinki, P. 040-540 7783, Finsko, exkluzivní distributor pro ČR a SR: ForActiv.cz.