Citruline Malate 300g

599 Kč 200 Kč / 100 g
skladem

Hlavním účinkem citrulinu je rozšíření cév a zvýšení průtoku krve do svalů. Při zvýšeném prokrvení se do svalů dostává více kyslíku a živin, čímž se navyšuje energie, snižuje únava, zlepšuje vytrvalost a výsledky silového tréninku. Účinky citrulinu také souvisí s odbouráváním odpadního amoniaku způsobujícího únavu, s podporou imunitního systému, snížením krevního tlaku a zmírněním stresu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Instantní prášek s obsahem 100% aminokyseliny Citrulin Malát

Citrulin Malát je neesenciální aminokyselina, jejíž účinky souvisí s produkcí oxidu dusnatého, který má vliv na rozšíření cév a zvýšení průtoku krve do svalů. Při zvýšeném prokrvení se do svalů dostává více kyslíku a živin, čímž se navyšuje energie, snižuje únava, zlepšuje vytrvalost a výsledky silového tréninku.

Účinky citrulinu také souvisí s odbouráváním odpadního amoniaku způsobujícího únavu, s podporou imunitního systému, snížením krevního tlaku a zmírněním stresu.

 

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:

- Svalovou pumpu
- Zvýšení energie a vytrvalosti
- Oddálení únavy

 

 

DÁVKOVÁNÍ:

Užívejte 5 g (cca 1 zarovnaná odměrka) denně půl hodiny před tréninkem. Prášek smíchejte s vodou, džusem nebo jinou tekutinou.

 

Počet dávek v balení:

60 x 5 g

 

NUTRIČNÍ HODNOTY:

 
 5 g (1 dávka)
 L-citrulin-DL-malát
 5 g
  - z toho L-citrulin
 3 g

 

 

SLOŽENÍ:

L-Citrulin-DL-malát, protispékavá látka fosforečnan vápenatý

 

UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LV Avatar autora | 5.12.2022
Účinek je znát, jsem moc spokojený.
5
MH Avatar autora | 3.7.2019
Citurulin fakt super, nejvíc se mi osvěděčil v kombinaci s argininem, ale samotný je skvěle funkční. Kdo nezkoušel, tak určitě doporučuji.
5
VR Avatar autora | 28.9.2018
Moje zkušenost s citrulinem je skvělá. Doposud jsem používal vždy arginin nebo AAKG a co se týče napumpování při tréninku, tak citrulin cítím mnohem víc.
Nevyplňujte toto pole:
AK Avatar autora 3.9.2022 14:25
Dobrý den, potřeboval bych zjistit, jestli je možné tento citruline užívat dlouhodobě bez přestávky nebo by se měl po nějakém čase vysazovat. Děkuji.
Odpovědět
F Avatar autora 3.9.2022 14:25
Dobrý den, dlouhodobé užívání bez pauzy je možné. Přestávka zde není potřeba, ani nemá žádný efekt.
MH Avatar autora 10.8.2022 12:40
Dobrý den, je v pořádku kombinace citrulin a kofein před tréninkem nebo se nemohou brát společně?
Odpovědět
F Avatar autora 10.8.2022 12:41
Dobrý den, uvedená kombinace je naprosto v pořádku. Dokonce se často kofein i citrulin objevují společně v různých prewokoutech.
RK Avatar autora 18.6.2019 21:13
Zdravím, když budu chtít vybrat produkt pro napumpování doporučíte mi spíše citrulin nebo arginin?
Odpovědět
IN Avatar autora 13.7.2021 18:51
Dobrý den, stejnou otázku jsem před časem také řešil a vyzkoušel obě varianty, můj subjektivní pocit je, že citrulin je pro napumpování o poznání lepší volbou, aspoň u mě to byl znatelný rozdíl.
F Avatar autora 18.6.2019 21:14
Dobrý den, oba jsou pro napumpování účinné, citrulin je na tom trošku lépe, doporučoval bych ten.
ZK Avatar autora 19.5.2019 19:19
Dobrý den, dává smysl s tímto citrulinem dávat ještě arginine před tréninkem?
Odpovědět
F Avatar autora 19.5.2019 19:20
Dobrý den, někdy se obě aminokyseliny kombinují, ale užívají se pak menší dávky obou, než je běžné. Je to jedna z možností. Pokud budete dávat plnou dávku citrulinu, arginin už bych nedával.

nutriworks

Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat NutriWorks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality. NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách - bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel. Adresa: Nutrimarket Oy - Aminopörssi, Ruosilantie 1, 00390 Helsinki, P. 040-540 7783, Finsko, exkluzivní distributor pro ČR a SR: ForActiv.cz.