Hyper Fusion 240 kapslí

539 Kč 225 Kč / 100 g
skladem

Unikátní kreatinový komplex obsahující hned 10 forem kreatinu. Vhodné především pro silové sportovce a kulturisty. Na trhu už takový kreatinový produkt nenaleznete. Hyper Fusion je jedinečný ve svém oboru. Spojení 10ti kreatinů = 10ti násobná síla a výsledky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hyper Fusion 240 kapslí představuje komplex 10ti kreatinových složek. Unikátní kreatinový komplex od společnosti HiTec Nutrition. Kreatin se běžně vyskytuje v lidském těle, proto nemusíte mít obavy ze škodlivých účinků na lidský organismus, avšak množství kreatinu v těle je velmi malé. Nejbohatším zdrojem kreatinu je hovězí maso. Pro příjem 1 dávky kreatinu by jste museli sníst cca 10 kg hovězího masa. V přípravku HYPER FUSION je spojeno 10 nejmodernějších forem kreatinu, počínaje nejstabilnějšími estery kreatinu, konče molekulami kreatinu, spojenými s organickými kyselinami a nové, revoluční - kreatin orotát.

Neuvěřitelný keratinový nášup 10ti forem kreatinů posune hranici za maximum svých možností. Obrovská síla, jen v tak malé kapličce. Směs kreatinů je určena silově vytíženým sportovcům i těm, kteří potřebují okamžitou sílu a energii. Kreatin v kapslích okamžitě podpoří výkon sportovce a pomůže se soustředit na daný záměr. Sportovci hledají různé způsoby, jak si lépe vylepšit trénink či výsledky a Hyper Fusion Hi Tec je ideální pomůckou. 

 

Benefity:

  • bezkonkurenční spojení 10ti kreatinů
  • okamžitá vstřebatelnost
  • rychlý nástup účinnosti
  • obohacení vitamíny skupiny B

HyperFusion_foto1

DÁVKOVÁNÍ:

6 kapslí denně ihned po tréninku, během netréninkových dní ráno ihned po probuzení. Zapijte vodou.

 

Počet dávek v balení:

40 x 6 kapslí

 

Optimální doba užívání:

- ráno   

- po tréninku

 

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Vitamíny V 1 kapslí V 6 kapslích
Vitamín B3 4,5 mg 27 mg
Vitamín B6 0,5 mg 3 mg
Vitamín B12 0,25 µg 1,5 µg

 

Kreatinový Matrix V 1 kapsli V 6 kapslích
Tri-kreatin malát 83,3 mg 500 mg
Tri-kreatin orotát 83,3 mg 500 mg
Kreatin HMB 83,3 mg 500 mg
Di-kreatin orotát 83,3 mg 500 mg
Kreatin pyruvát 83,3 mg 500 mg
Kreatin monohydrát 83,3 mg 500 mg
Kreatin ethyl ester 83,3 mg 500 mg
Kreatin ethyl ester hydrochlorid 83,3 mg 500 mg
Kreatin ethyl ester malát 83,3 mg 500 mg
Kreatin AKG 83,3 mg 500 mg

 

 

SLOŽENÍ:

Tri-kreatin malát, kreatin monohydrát, kreatin-ethyl-ester-hydrochlorid, kreatin orotát (Tri-kreatin-Orotát), ß-hydroxy-ß-methyl butyrát kreatinu, kreatin-?-ketoglutarát, kreatin pyruvát, kreatin ethyl ester, kreatin ethyl ester malát , kreatin orotát (Di-kreatin-Orotát), hovězí želatina (kapsle), protispékavé činidlo: hořečnaté soli mastných kyselin, nikotinamid, pyridoxin hydrochlorid, kyanokobalamin.

 

UPOZORNĚNÍ:

Potravina určená pro zvláštní výživu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek nemůže být používán jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen po děti, těhotné a kojící ženy a osoby s poruchami ledvin. Chraňte před mrazem a slunečním zářením.

 

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RK Avatar autora | 15.2.2018
Funguje - stejně jako klasickej monohydrát, aspoň u mě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hitec Nutrition

HiTec Nutrition je na trhu již od roku 1996. Prioritou společnosti je především zdravotní stav zákazníka, proto k výrobě  výrobků používají ty nejkvalitnější suroviny dovážené z celého světa. Základem pro vytvoření kvalitních receptů jsou výsledky nejnovějších poznatků a výzkumů. Vývoj se provádí pomocí nejmodernějších laboratorních přístrojů. Přísná kontrola kvality je zárukou bezpečnosti a účinnosti výrobků. HI TEC Nutrition je zárukou té nejvyšší kvality při dokonalé kombinaci současné technologie a vědecko-lékařských znalostí kvalifikovaných odborníků. Většinovou část nabídky Hitec tvoří sportovní výživa, která je doplněna o produkty spadající do kategorie zdravé výživy.

Značka HI TEC Nutrition je od počátku součástí společnosti PEAK PERFORMANCE PRODUCT S.A., která dodává na trh obdobné výrobky známé pod značkou PEAK. Obě značky spadají pod jednoho majitele, vyrábějí se ve stejných závodech, ze stejných surovin a za pomocí stejné technologie. Výrobce: Hi Tec Nutrition  Wodzisławska 6a52-017 Wrocław. Oficiální dovozce pro ČR: Pavel Trampota  alej Svobody 27, 32300 Plzeň