Kre-Alkalyn® 150g

Tip
Značka: MyoTec
582 Kč 388 Kč / 100 g
skladem

Kreatin monohydrát alkalizovaný na pH 12 = zvýšená bioaktivita oproti klasickému kreatin monohydrátu. Zaměření:  svalová hmota, síla a sportovní výkon.

Detailní informace

Detailní popis produktu

100% Kre-Alkalyn® = pufrovaný kreatin monohydrát

Kreatin patří mezi základní doplňky pro silový trénink, kvůli jeho zvýšené potřebe se proto hledají co nejefektivnější cesty, jak jej doplňovat. Klasický kreatin monohydrát je jednou z nejčistších forem kreatinu, má však relativně nízké pH a proto je částečně rozložený kyselým prostředím žaludku. Kre-Alkalyn má zvýšenou hodnotu pH (škála pH je 1-14) na hodnotu 12. Jde tak o vysoce zásaditou, která díky alkalizaci (pufrování) prochází žaludkem mnohem lépe. Zvyšuje se tak bioaktivita a účinek na organismus.

- 100% Kre-Alkalyn® = pufrovaný kreatin monohydrát
- Kreatin monohydrát alkalizovaný na pH 12
- Zlepšená ochrana před kyselým prostředím žaludku
- Zvýšená bioaktivita oproti klasickému kreatin monohydrátu
- Svalová hmota, síla a sportovní výkon

 

 

DÁVKOVÁNÍ:

Smíchejte 3 g prášku s vodou nebo ochuceným nápojem (1x denně). V tréninkové dny dávkujte cca 30-60 minut před výkonem. V netréninkové dny lze produkt dávkovat ráno před snídaní nebo kdykoliv během dne.

 

Počet dávek v balení:

50 x 3 g 

 

SLOŽENÍ:

100% Kre-Alkalyn® - pufrovaný kreatin monohydrát

 

UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy. Není určeno pro děti, mladistvé, tehotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a chladu, mimo přímé sluneční záření.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MV Avatar autora | 23.5.2019
Jsme v krealkalin nevěřil a funguje to. Po delším užívání mám větší páru zvednou zátěž, kterou potřebuji. Síla jednoznačně stoupla nahoru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

S velkou radostí vám představujeme produkty od MyoTec. Český projekt s jasnou filozofií - nejvyšší možná preciznost, kvalita a poctivost. Pokud bychom měli doporučit toho nejlepšího výrobce na českém trhu sportovní výživy, bude to MyoTec. Nebývalá kvalita, čistota a funkčnost - to je MyoTec. Zapomeňte i vy na marketingové produkty špatné kvality a poznejte opravdu seriózní sportovní výživu. Adresa: ForActiv.cz, s.r.o., Plotní 75, 602 00, Brno.

myotec sportovní výživa