Triple Move 60 kapslí (Klouby)

582 Kč
skladem

Přínáší další úroveň péče o pohybový aparát. Obsahuje komplex tří unikátních přírodních látek - kurkumu, boswelli  a bromelain. Tyto tři látky dohromady vytváří precizně cílenou a mimořádně silnou pomoc pro namáhaný pohybový aparát.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nordbo Triple Move přínáší další úroveň péče o pohybový aparát. Obsahuje komplex tří unikátních přírodních látek - kurkumu (z toho 95 % kurkuminu), boswelli (boswelia serrata P.E. 4:1) a bromelain (Ananas comosus 1200 GDU/g). Kurkuma a její hlavní účinná látka kurkumin mají stovky potvrzených účinků, boswellia neboli kadidlovník je extrémně účinná rostlina v oblasti oxidativního stresu a bromelain je enzym extrahovaný z ananasu, jehož vlastnosti souvisejí s regenerací. Tyto tři látky dohromady vytváří precizně cílenou a mimořádně silnou pomoc pro namáhaný pohybový aparát.
 
 
- TRIPLE MOVE (PRO KLOUBNÍ A VAZIVOVÝ APARÁT)
- 1/ Extrakt z kurkumy (95% Kurkuminu)
- 2/ Extrakt z boswelie (4:1)
- 3/ Bromelain (1200 GDU/g)
- Špičková kvalita a čistota / Made in Sweden (GMO free)
- Mimořádná kombinace tří zcela unikátních přírodních látek
- Univerzální produkt s komplexním účinkem
- Certifikát I'm Vegan organizace Djurens Rätt (Animal Rights)
- Produkt neobsahuje živočišné složky, pojiva a nežádoucí balastní složky
- NORDBO = kvalita a klinicky prověřené zdroje + udržitelnost a etická odpovědnost
 
 
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Efektivní podporu a funkčnost pohybového aparátu
- Podporu při vysoké zátěži, rekonvalescenci atd.
 
triple_1 
 
Certifikace I'm Vegan
 
Certifikát I'm Vegan uděluje švédská organizace Djurens Rätt (Animal Rights), která garantuje, že produkt je 100% rostlinného původu a při jeho výrobě nebyly použity žádné živočišné složky. Certifikát se uděluje potravinám, doplňkům stravy, hygienickým produktům a kosmetice. I'm Vegan představuje jednoduchou cestu, jak si spotřebitel může být jistý, že značka nebo produkt splňuje standarty organizace Djurens Rätt.
 
triple_2 
 
O certifikátu
 
1.Djurens Rätt vznikla v roce 1882 a nyní je švédskou vedoucí organizací v oblasti ochrany zvířat. Jde o politicky nezávislou organizaci, která se zaměřuje na zvýšení ochrany zvířat v domácím i mezinárodním měřítku.
 
2.Produkty s označením I'm Vegan musí být 100% rostlinné. Je u nich zakázáno testování na zvířatech a nesmí být použity žádné živočišné složky nebo živočišné deriváty.
 
3.Značka musí pro udělení certifikátu doložit veškerou dokumentaci, aby byl 100% prověřen původ produktu.
 
 
nor 4 
  
O značce Nordbo
 
NORDBO je švédská značka, jejíž filozofie je založena na dvou pilířích: kvalita a klinická dokumentace + udržitelnost a etická odpovědnost. Značka spojuje severskou tradici a kvalitu, se smysluplnou inovací a čistotou použitých složek = inovativní vývoj klasických doplňků, lepšími způsoby. Skvělým příkladem je nativní rybí tuk Nordbo, který pochází z lokální skandinávské produkce a je vyroben ze 100% udržitelných zdrojů. S produkty Nordbo máte 100% jistotu, že při jejich výrobě bylo vždy myšleno na maximální možnou funkčnost, kvalitu zdrojových surovin a zároveň na ohleduplnost k životnímu prostředí. Všechny produkty Nordbo za sebou mají buď certifikáty ASC (Aqua Stewardship Council) nebo I'm Vegan. Všechny jsou navíc vyrobené podle standardů GMP (Good Manufacturing Practices). Pro papírové obaly je použitý recyklovaný papír FSC (Forest Stewardship Council).
 
 
NORDBO = švédské doplňky stravy založené na dvou pilířích:
 
1. Kvalita a klinicky prověřené zdroje
2. Udržitelnost a etická odpovědnost
 
 
Produkty Nordbo jsou vyrobené s maximálním možným ohledem na životní prostředí. Při jejich výrobě je dbáno na udržitelnou produkci, co nejmenší stopu CO2 a na užití recyklovatelných materiálů - produkty jsou zabalené v krabičkách z recyklovaného papíru. Nordbo se zároveň snaží užívat co nejméně plastu a různých nadbytečných reklamních předmětů. Naopak se snaží o minimalismus a střídmost. Na prvním místě je 100% kvalita produktu, ne agresivní marketing.
 
 
 
 
DÁVKOVÁNÍ:
 
Berte 2 kapsle denně s jídlem. Balení obsahuje 30 denních dávek.
 
 
 
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE:
 
Aktivní látky:
ve 2 kapslích
Bromelain
500 mg
Kurkuma
250 mg
Boswelie
250 mg
 
 
SLOŽENÍ:
 
Kurkuma (Curcuma longa, 95 % kurkumin, Boswelie (Boswellia serrata P.E. 4:1), Bromelain (Ananas comosus 1200 GDU/g), protispékavá látka rýžový extrakt, rýžová mouka, rostlinná kapsle (hypromelóza).
 
 
UPOZORNĚNÍ:
 
Doplněk stravy s obsahem bioaktivních fytonutrientů a enzymů. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v chladu a suchu. Vhodné pro vegany.
 
 
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MH Avatar autora | 6.2.2022
Skvělé složení, funkční produkt.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Doplňky stravy nejvyšší kvality - to je švédské Nordbo. Sortiment, který uspokojí i ty nejnáročnější uživatele a který lze charakterizovat velmi snadno:  kvalita, čistota, udržitelnost a respekt k nejnovějším vědeckým poznatkům. Vyzkoušíte tyto výjimečné doplňky stravy od Nordbo i vy? Jsme si jistí, že nebudete litovat. Adresa: Inekgruppen AB, 556870-3481, Södra Förstadsgatan 23A, 211 43 Malmö, SWEDEN.

nordbo logo