Joint Worx 200g

798 Kč 399 Kč / 100 g
skladem

Obsahuje 9 aktivních složek určených pro všechny jedince zaměřené na kondici a pohyblivost kloubů – kolagen, glukosamin, chondroitin sulfát, měď, vitamín C, mangan, molybden, piperin z černého pepře a extrakt z kurkumy. Joint Worx neobsahuje žádná umělá sladidla, pouze kyselinu jablečnou a citronové aroma.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Joint Worx obsahuje 9 aktivních složek určených pro všechny jedince zaměřené na kondici a pohyblivost kloubů – kolagen, glukosamin, chondroitin sulfát, měď, vitamín C, mangan, molybden, piperin z černého pepře a extrakt z kurkumy. Joint worx neobsahuje žádná umělá sladidla, pouze kyseliny jablečnou a citronové aroma.
 
Aditivum kurkumy = bonus pro Vaše chrupavky a vazy + silný synergní účinek
 
Kurkuma bývá pro své nedocenitelné účinky nazývána elixírem života. Její aktivní složka kurkumin působí synergně a zesiluje výrazně účinky ostatních složek produktu.
 
 
Hlavní benefity produktu:
 
- Severská kvalita = Made in Suomi + Sverige
- Účinná kombinace základních nutrientů (kolagen, glukosamin, chondroitin sulfát) = 4.150 mg
- Aditivum extraktu z kurkumy a piperinu = 810 mg
- Aditivum vitamínu C = 80 mg
- Aditivum důležitých minerálů (měď, mangan, molybden)
 
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Kondici a pohyblivost kloubů
- Podporu aktivního životního stylu
 

 

DÁVKOVÁNÍ:

5 g denně (cca 1 odměrka) smíchejte s vodou. Můžete také dávku rozdělit na půl a brát 2x denně.

 

Počet dávek v balení:

40 x 5 g

  

NUTRIČNÍ HODNOTY:

 
 1 dávka (5 g) 
 Kolagen
 2700 g
 Glukosamin
 650 mg
 Chondroitin sulfát
 800 mg
 Kurkuma extrakt
 800 mg
 Extrakt z černého pepře
 10 mg
  - z toho piperin
 9,8 mg
 Vitamín C
 80 mg (100 %*)
 Měď
 1 mg (100 %*)
 Mangan
 2 mg (100 %*)
 Molybden
 50 μg (100 %*)
 

*RHP – Referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek. 

 

SLOŽENÍ:

Hovězí kolagen, glukosamin sulfát (korýši), chondroitin sulfát (kuřecí), kurkuma, kyselina jablečná, kyselina L-askorbová, citrónové aroma, extrakt z černého pepře, glukonát manganatý, glukonát měďnatý, molybdenan draselný.

 

UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí.

 

 

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LB Avatar autora | 14.10.2020
skvělá kloubní výživa, opravdu mi pomohla
5
EP Avatar autora | 16.9.2018
Velmi slušné složení, s klouby jsem měl dříve velké problémy, ty se mi vyřešili, nyní používám kloubní výživu spíše jako prevenci, ale považuji ji za důležitý základ po problémech, které jsem měl. Takže kloubní výživu poctivě vybírám a tato vypadá opravdu skvěle.
Nevyplňujte toto pole:
EJ Avatar autora 13.11.2022 16:48
Dobrý den, má smysl denní dávku rozdělovat, jak je napsáno v DÁVKOVÁNÍ jako jedna z variant? Děkuji.
Odpovědět
F Avatar autora 13.11.2022 16:49
Dobrý den, rozdělit ji můžete, ale nemusíte. Žádné lepší využití to prakticky nepřinese, takže je to ve výsledku úplně jedno.
TH Avatar autora 29.10.2021 19:38
Dobrý den, mohu užívat společně i s jiným pitím než je voda? Napadá mě třeba protein...
Odpovědět
F Avatar autora 29.10.2021 19:42
Dobrý den, možné to je, jen je otázka, co to udělá s chutí. Joint Worx je ochucený, tak aby se to nějak vyloženě s tím proteinem chuťově nebilo.

nutriworks

Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat NutriWorks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality. NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách - bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel. Adresa: Nutrimarket Oy - Aminopörssi, Ruosilantie 1, 00390 Helsinki, P. 040-540 7783, Finsko, exkluzivní distributor pro ČR a SR: ForActiv.cz.