Caffeine 200 mg - 60 kapslí

179 Kč
do 3 dnů

Farmaceuticky čistý kofein s vynikající vstřebatelností. Každá kapsle obsahuje 200 mg kofeinu, což odpovídá dvěma silným šálkům pražené kávy bez nežádoucích karcinogenních látek, které negují pozitivní účinek kofeinu v kávě. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

200 mg kofeinu v každé kapsli

Farmaceuticky čistý kofein s vynikající vstřebatelností od výrobce SizeAndSymmetry. Každá kapsle obsahuje 200mg kofeinu, což odpovídá dvěma silným šálkům pražené kávy bez nežádoucích látek, které negují pozitivní účinek kofeinu v kávě. 

Kofein je velmi silným centrálním stimulantem a zároveň má vliv na spalování nežádoucích tukových zásob. Dávka 200mg kofeinu je považována za účinnou a bezpečnou dávku.

 

DÁVKOVÁNÍ:

Užívejte 1 kapsli denně, a to buď před fyzickým výkonem, nebo v době zvýšení fyzické zátěže a potřeby stimulace.

 

Počet dávek v balení:

60 x 1 kapsle

 

Optimální doba užívání:

- před výkonem

 

 

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE:

  1 kapsle
Kofein bezvodý 200 mg

 

 

SLOŽENÍ:

Kofein bezvodný, želatinová kapsle (želatina, oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa), stearát hořečnatý, oxid křemičitý.

 

UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy. Není určeno pro děti, mladistvé do 18let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu v teplotě do 25°C mimo přímé sluneční záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Potravina pro zvláštní výživu s vysokým obsahem kofeinu.  Nenahrazuje pestrou stravu. Neobsahuje látky dopingového charakteru.

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
EK Avatar autora | 15.4.2019
Výborný produkt,používám spolu se spalovačem Synephryne a fungují skvěle.Jsem plná energie,když jdu cvičit podávám lepší výkony a lépe si udržuji váhu. Navíc výborná cena.Jsem moc spokojená.
5
RM Avatar autora | 21.8.2018
Tyto kofeinové tablety fungují výborně, skvěle mě nabudí, víc od toho neočekávám. Používám denně k plné spokojenosti.
5
S Avatar autora | 16.7.2017
skvělý pomocník do běžného života, pro mě i na dlouhé cesty, kdy jsem dřív únavu musel řešit energetickými drinky, tady člověk přijme čistý kofein a ne ten balast okolo a funguje podle očekávání
Nevyplňujte toto pole:
PS Avatar autora 5.5.2019 10:05
Dobrý den ,je možné tyto kofeinové tablety používat i jako náhradu ranní kávy?
Odpovědět
F Avatar autora 5.5.2019 10:06
Dobrý den, určitě ano, není problém.

sizeandsymmetry logo

SizeAndSymmetry je velmi zajímavý výrobce sportovní výživy. Jeho nabídka není příliš široká, ale kvalitou a smysluplným složením snadno předčí většinu výrobců na dnešním trhu se sportovní výživou. Sizeandsymmetry Body Sport Nutrition je německá značka registrovaná firmou Trademarc Gmbh. Výrobce: Trademarc GmbH, Müllerstraße 10, 80469 Mnichov, Německo. Distributor: Sizeandsymmetry, David Slabý, Luleč 33, 683 03 Luleč, CZ.