Acetyl L-Carnitine 120 kapslí

Tip
Značka: MyoTec
447 Kč
skladem

Nejčistší a nejvíce bioaktivní forma L-karnitinu ve formě kapslí. Karnitin je široce oblíbený díky svému účinku při redukčním tréninku - lze jej doporučit každému, kdo se zaměřuje na redukci nadbytečného tuku a podporu vitality.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kapsle s obsahem čisté a bioaktivní formy L-karnitinu - Acetyl L-Carnitine

Každá kapsle obsahuje 510mg acetyl l-karnitinu. Garance kvality a čistoty značky MyotecLze jej doporučit každému, kdo se zaměřuje na redukci nadbytečného tuku a podporu vitality.

- Karnitin v nejčistší a nejvíce bioaktivní formě
- 510 mg čistého Acetyl L-Carnitinu v jedné kapsli
- Redukční trénink, nootropikum, výkon
- Perfektní pro funkční trénink, fitness, crossfit i klasický bodybulding, vytrvalostní sporty
 
 
Proč volit formu Acetyl-L-Karnitinu v kapslích
 
Samotný L-Karnitin je ve své volné formě ne zcela stabilní – je silně hygroskopický, což znamená, že pohlcuje vlhkost z okolí a díky tomu ztrácí na kvalitě. Proto naleznete u produktů s volným L-Karnitinem velmi často tekuté koncentráty s velkým podílem stabilizátorů a syntetických složek. U prášků se používá pro stabilizaci chemická vazba na kyselinu vinnou – L-karnitin-L-tartrát. Optimální volbou pro suplementaci je tak bioaktivní forma a stabilní forma Acetyl-L-Karnitinu v kapslích.
 
 
myotec alc_1
 
Redukční trénink
 
L-karnitin se účastní transportu mastných kyselin a lipidů do mitochondrií buněk, kde jsou přeměňovány na energii. Tímto způsobem tak podporuje redukční trénink – má nepřímý, ale velký vliv na spalování nadbytečného tuku. Acetyl-l-karnitin je bioaktivní forma karnitinu velmi dobře dostupná pro tělo, kterou lze doporučit jako podporu jakéhokoli typu redukčního tréninku. Suplementace L-karninu nevede spolu s tukem k úbytku svalové hmoty. Naopak, vlastnosti L-karnitinu souvisí s jejím udržením.
 
Nootropikum
 
Mimo spalování nadbytečného tuku má Acetyl-L-Karnitin vliv i na další oblasti. Jednou z nich je duševní výkonnost, koncentrace a paměť. Děje se tak prostřednictvím acetylcholinu, neurotransmiteru, jehož je Acetyl-L-Karnitin prekurzor. Acetylcholin je přítomen v mozku a jeho vlastnosti souvisí s fungováním paměti, soustředěním a podobně. Suplementace Acetyl-L-Karnitinu má přímou souvislost s hladinou acetylcholinu. 
 
 
Vytrvalost, výkon a regenerace
 
Vlastnosti L-Karnitinu souvisí s využitím mastných kyselin coby zdroje energie při středně těžké zátěži. Díky tomu dochází k oxidaci nadbytečných tukových zásob, ale také k ušetření zásob svalového glykogenu. To je velmi důležitá informace pro všechny, kteří potřebují posílit vytrvalost ve středním časovém horizontu – fotbalisté, hokejisté, boxeři, MMA fighteři a také samozřejmě všichni, kteří cvičí funkční trénink, crossfit nebo klasickou kulturistiku.
 
Vlastnosti L-Karnitinu také souvisí s hladinou kyseliny mléčné ve svalech při fyzické zátěži. Co už souvisí s udržením výkonu a následnou regenerací

 

DÁVKOVÁNÍ:

Berte 1-2 kapsle denně 30 minut před zahájením tréninku, popř. ráno 30 minut před snídaní. Zapijte dostatečně vodou.

 

Počet dávek v balení:

120 x 1 kapsle / 60 x 2 kapsle

 

Optimální doba užívání:

- ráno   

- před tréninkem    

 

SLOŽENÍ:

V jedné kapsli: acetyl-L-karnitin hydrochlorid (70,8%) - z toho acetyl-L-karnitin 510 mg, obal kapsle (želatina), celulóza (plnidlo), stearát hořečnatý, oxid křemičitý (protispékavé látky).

 

UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy s acetyl-L-karnitinem. Není určeno pro děti, mladistvé, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v chladnu a suchu. Může obsahovat stopy lepku, sóji, laktózy a bílkoviny slepičích vajec.

5
10x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PJ Avatar autora | 12.2.2024
Mohu doporučit.
5
JK Avatar autora | 28.1.2023
Zakoupil jsem poprvé, ale jsem s ním nadmíru spokojený.
5
MD Avatar autora | 13.8.2022
Nejlepší forma karnitinu. Čistotu výrobků myotec také oceňuji.
5
JB Avatar autora | 27.8.2021
Používám v kombinaci ještě s jiným spalovačem a moc dobrý...
5
MJ Avatar autora | 8.8.2021
Užívám pravidelně několikrát během roku a jsem moc spokojená :-)
5
LV Avatar autora | 19.3.2019
Tento karnitin jsem koupila poprvé a určitě ne naposledy, jsem spokojená.
5
JK Avatar autora | 25.10.2018
Špička mezi karnitiny, když člověk trošku nastuduje kvalitní články o doplňcích, tak teprve začne chápat, jaký je mezi nimi rozdíl a najednou zjistí, že dívat se na to, aby byl doplněk co nejlevnější opravdu nemá význam. Myotec celkově jsou hodně povedené doplňky stravy a jsem s nimi max spokojená.
5
IO Avatar autora | 17.8.2018
Jsem velice spokojená s tímto produktem.
5
MH Avatar autora | 30.5.2018
Jsem spokojená, tento karnitin určitě budu kupovat pravidelně :-)
Nevyplňujte toto pole:
MV Avatar autora 29.9.2022 10:58
Dobrý den, chci se zeptat ohledně dávkování tohoto l karnitinu. Jednou až dvakrát týdně mám dva tréninky denně - ranní kardio, večerní posilovna. Jak bych měla v tomto případě brát dávky? 1 kapsle před každým tréninkem nebo 2 kapsle před každým tréninkem? Děkuji
Odpovědět
F Avatar autora 29.9.2022 10:59
Dobrý den, v tomto případě doporučuji dávkovat tím prvním způsobem - tedy před každým tréninkem 1 kapsle, pokud máte během dne dva tréninky.
AR Avatar autora 8.7.2020 20:26
Dobrý den, je možné užívat současně ještě nějaký spalovač před tréninkem, který by sloužil i jako stimulant? Konkrétně mám na mysli Grenade Thermo Detonator. Díky za informaci.
Odpovědět
F Avatar autora 8.7.2020 20:27
Dobrý den, ano, tyto dva produkty můžete kombinovat.
PK Avatar autora 23.6.2019 19:01
Dobrý den, chci koupit karnitin a asi to bude tento. Je to dobrá volba? Máte jich v nabídce opravdu hodně a úplně se v nich neorientuji. Děkuji
Odpovědět
F Avatar autora 23.6.2019 19:02
Dobrý den, z karnitinů mohu opravdu doporučit tento, pokud chcete kapslový. Jedná se o acetyl l-karnitin, což je nejlepší možná forma.
JN Avatar autora 23.5.2019 22:16
Dobrý den, vážím 84 kilo, je pro mě vhodnější dávka jedné nebo raději dvou kapslí tohoto karnitinu denně?
Odpovědět
F Avatar autora 23.5.2019 22:16
Dobrý den, ve Vašem případě doporučuji užívat 2 kapsle.
AM Avatar autora 11.5.2019 11:21
Dobrý den, chci se zeptat ohledně tohoto karnitinu. V minulosti jsem používala spalovač Grenade Thermo Detonator, ale bylo mi po něm často špatně (pálení žáhy, bušení srdce). Tomu bych se ráda vyhnula, takže moje otázka zní, jestli se nevyskytují tyto problémy i u tohoto výrobku.
Odpovědět
F Avatar autora 11.5.2019 11:23
Dobrý den, tyto vedlejší účinky se mohou u citlivějším osob vyskytnout právě u spalovačů, které obsahují stimulanty jako ten Thermo Detonator. U karnitinu toto nehrozí, takže nemusíte mít obavy.
GV Avatar autora 9.5.2019 20:00
Dobrý den, známá mi doporučovala tento karnitin. Procházela jsem celou nabídku, ale je jich tolik, že se v tom těžko orientuji. Jen bych se ráda ujistila, že vyberu kvalitní karnitin, pokud to bude tento. Děkuji
Odpovědět
F Avatar autora 9.5.2019 20:02
Dobrý den, při koupi karnitinu nemůžete zvolit lépe. Jedná se o acetylovou formu, která má lepší využitelnost organismem a kterou ve většině jiných výrobků nenajdete. Výrobce Myotec je celkově velmi seriózní a opravdu klade důraz na maximální kvalitu, což se ne o každém dá říci.
RH Avatar autora 16.5.2018 18:15
Dobrý den, zajímalo by mně jak je to s alkoholem při užívání tohoto karnitinu. Vadí cca dvě skleničky vína týdně?
Odpovědět
F Avatar autora 16.5.2018 18:16
Dobrý den, alkohol v tomto množství určitě funkčnost karnitinu nijak nenaruší.

S velkou radostí vám představujeme produkty od MyoTec. Český projekt s jasnou filozofií - nejvyšší možná preciznost, kvalita a poctivost. Pokud bychom měli doporučit toho nejlepšího výrobce na českém trhu sportovní výživy, bude to MyoTec. Nebývalá kvalita, čistota a funkčnost - to je MyoTec. Zapomeňte i vy na marketingové produkty špatné kvality a poznejte opravdu seriózní sportovní výživu. Adresa: ForActiv.cz, s.r.o., Plotní 75, 602 00, Brno.

myotec sportovní výživa