Jak vybrat správný Tribulus Terrestris?

Jedná se o výtažek z rostliny nazývané kotvičník zemní. Nejčastěji se využívá pro zvýšení tvorby vlastního testosteronu (až o 30%).

 

Ovšem není tribulus jako tribulus. Pro správný výběr je nejdůležitějším údajem obsah protodioscinu (nezaměňovat s celkovým obsahem saponinů). Věřte, že pokud údaj o obsahu protodioscinu na obalu chybí, nebude nijak závratný. Vzhledem k tomu, že se jedná o nejdůležitější informaci, tak pokud se výrobce má čím pochlubit, učiní tak.

Obsah se liší podle druhu rostliny, oblasti pěstování atd. Známý je fakt, že nejlepší tribulus pochází z Bulharska, ale ani tím není zaručen vysoký obsah protodioscinu. Také proto je údaj na výrobku velmi důležitý. Řekněme, že při obsahu vyšším než 45% se již jedná o velmi kvalitní výrobek.

 

Pozitivní vlastnosti:

- zvyšuje vlastní produkci testosteronu

- podporuje spermogenezi

- zvyšuje libido

- u žen podporuje normální vývoj vajíčka ve vaječníku

 

 

Dávkování:

Denní dávka je 10-15 mg na 1 kg tělesné hmotnosti.

 

TIP: V podstatě jediným produktem s garantovaným vysokým obsahem protodioscinu na trhu je bulharský tribulus terrestris od společnosti Vemoherb. Můžete také vyzkoušet zesílenou verzi Tribulus Terrestis MAXX, která obsahuje stejný tribulus, ale je doplněná o další účinné látky s podobným zaměřením. 

 

 

 

Další články z kategorie Doplňky stravy

Všechny články

 

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení