HMB Liquid HiTec 70 ml

487 Kč 696 Kč / 100 ml
skladem

HMB v tekuté formě, která zajišťuje rychlou vstřebatelnost a snadné dávkování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HMB Liquid HiTec - jedná se o derivát aminokyseliny leucinu, která je základním kamenem větvených BCAA. HMB se řadí do kategorie anabolizérů a je velmi oblíbené jak mezi pokročilými, tak i začínajícími sportovci. HMB je velmi efektivní při extrémně intenzivním sportovním zatížení. HMB Liquid je ideální výrobek pro každého sportovce, který usiluje o kvalitní sportovní výkony a vypracované svalstvo.

HMB_foto1

DÁVKOVÁNÍ:

Dávkujte 0,7 - 1ml 3x denně buď pod jazyk a nebo rozpustit v ovocné šťávě.

 

Počet dávek v balení:

70 x 1 ml

 

Optimální doba užívání:

- ráno   

- po tréninku

 

SLOŽENÍ:

ß-hydroxy ß-methyl butyrát vápenatý (Ca-HMB).

 

UPOZORNĚNÍ:

Potravina určená pro zvláštní výživu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek nemůže být používán jako náhrada pestré stravy. Chraňte před mrazem a slunečním zářením.

 

 

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MM Avatar autora | 21.2.2022
Tekutá forma naprostá pecka, účinek se dostaví po pár dnech. Samotné je pouze pro otrlé, ale když to dáte do džusu, tak jako byste to tam necítili.
5
LH Avatar autora | 26.4.2019
Na užívání je tekutá forma HMB mnohem jednodušší. Prášek je fakt chuťově hnus a musí se něčím ochutit, takhle to člověk mrskne do pití a je vyřešeno.
Nevyplňujte toto pole:
T Avatar autora 6.10.2018 12:12
Dobrý den, je ta tekutá forma v něčem lepší než prášek nebo naopak horší? Líbilo by se mi to dávkování, ale nevím, jak je to s účinností v této formě.
Odpovědět
F Avatar autora 6.10.2018 12:14
Dobrý den, v účinnosti HMB v tekuté formě pravděpodobně nebude žádný zásadní rozdíl ať už pozitivní nebo negativní.

Hitec Nutrition

HiTec Nutrition je na trhu již od roku 1996. Prioritou společnosti je především zdravotní stav zákazníka, proto k výrobě  výrobků používají ty nejkvalitnější suroviny dovážené z celého světa. Základem pro vytvoření kvalitních receptů jsou výsledky nejnovějších poznatků a výzkumů. Vývoj se provádí pomocí nejmodernějších laboratorních přístrojů. Přísná kontrola kvality je zárukou bezpečnosti a účinnosti výrobků. HI TEC Nutrition je zárukou té nejvyšší kvality při dokonalé kombinaci současné technologie a vědecko-lékařských znalostí kvalifikovaných odborníků. Většinovou část nabídky Hitec tvoří sportovní výživa, která je doplněna o produkty spadající do kategorie zdravé výživy.

Značka HI TEC Nutrition je od počátku součástí společnosti PEAK PERFORMANCE PRODUCT S.A., která dodává na trh obdobné výrobky známé pod značkou PEAK. Obě značky spadají pod jednoho majitele, vyrábějí se ve stejných závodech, ze stejných surovin a za pomocí stejné technologie. Výrobce: Hi Tec Nutrition  Wodzisławska 6a52-017 Wrocław. Oficiální dovozce pro ČR: Pavel Trampota  alej Svobody 27, 32300 Plzeň