HMB 750mg 90 kapslí

577 Kč
skladem

HMB má vlastnosti související s růstem svalové hmoty, se svalovou silou, proteosyntézou a také stavem svalové hmoty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HMB
 
Zhruba 5 až 10 % leucinu se v těle přeměňuje na HMB, beta-hydroxy-beta-methylbutyrát, která má výrazné benefity pro silový trénink. HMB má vlastnosti související s růstem svalové hmoty, se svalovou silou, proteosyntézou a také stavem svalové hmoty. HMB má také vlastnosti související s dusíkem, metabolismem a oxidativním stresem.
 
 
- HMB = přirozený metabolit leucinu
- Růst a ochrana svalové hmoty
- Posílení tréninkových výsledků
- Oxidativní stres a kortizol
 
 
 

Hlavní benefity produktu:

- Severská kvalita = Made in Suomi + Swerige
- Čistá, instantní forma
- Neobsahuje umělá sladidla
 

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:

- Podporu tréninkových výsledků
- Podporu proteosyntézy
- Nárůst svalové hmoty a síly

 

Značka Nutriworks

Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat Nutriworks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě, a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality.

NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách - bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel.

 
  
DÁVKOVÁNÍ:
 
2 - 4 kapsle denně.
 
 
 
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE:
 
 
Aktivní látky:
2 kapsle
4 kapsle
HMB (beta-hydroxy-beta-methylbutyrát)
1500 mg
3000 mg
 
 
 
SLOŽENÍ:
 
Beta-hydroxy-beta-methylbutyrát, HPMC kapsle (hydroxypropyl-methylcelulóza), protispékavá látka oxid křemičitý.
 
 
 
UPOZORNĚNÍ:
 
Doplněk stravy. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Poznejte kvalitní sportovní výživu od finského Nutriworks. Tohle není jen reklamní pozlátko, ale opravdová profesionální výživa a doplňky stravy, které uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Nutriworks nabízí jasný koncept, který je založen na nejnovějších vědeckých výzkumech. Samozřejmostí je výroba v souladu s nejvyššími normami kvality. Vyzkoušejte i vy tento finský poklad.  Adresa: Nutrimarket Oy - Aminopörssi, Ruosilantie 1, 00390 Helsinki, P. 040-540 7783, Finsko, exkluzivní distributor pro ČR a SR: ForActiv.cz.

nutriworks