Gymnastický míč Fitball III 65 cm včetně pumpičky (pro výšku 160–175 cm)

od 247 Kč

Zvolte variantu

Gymnastický míč se hodí k cvičení kdekoliv a doporučuje se pro každého. Vhodný pro cvičení na doma i k rehabilitacím. Cvičení na míči pozitivně ovlivňuje fyzickou kondici, pomáhá při redukci tělesného tuku. Součástí je i spolehlivá pumpička.

Detailní informace

Barva: Modrý
Momentálně nedostupné
247 Kč
Barva: Šedý
8 týdnů
293 Kč

Detailní popis produktu

Gymnastický míč 65 cm se hodí k cvičení kdekoliv a doporučuje se pro každého. Vhodný pro cvičení na doma i k rehabilitacím. Cvičení na míči pozitivně ovlivňuje fyzickou kondici, pomáhá při redukci tělesných tuku. Míč má své využití i do kancelářských prostor: sezení na gymnastickém míči, při práci s počítačem, napomáhá dosažení správné polohy těla. Díky neustálému balancování, kdy se uživatel snaží udržet rovnováhu těla, předchází bolavým zádům a deformaci páteře.

Vhodný k mnohostrannému sportovnímu, relaxačnímu, rehabilitačnímu i zábavnímu využití. Systém ANTI-BURST - v případě propíchnutí nebo přetlaku míče dochází k pomalému uvolňování vzduchu. Elastický materiál, vysoké kvality zaručuje dlouhou životnost míče. Výběr gymnastického míče by měl odpovídat výšce svého budoucího majitele. 

 

KVALITA:

Na naše produkty klademe velmi vysoké nároky, z toho důvodu dbáme na to, aby na jejich výrobu byly použity materiály nejvyšší kvality.

 

VÝHODY:

Gymnastický míč Fitball III byl vyroben z protiskluzového materiálu. Efekt je ještě posílen protiskluzovými pásy kolem celého obvodu míče. Díky tomu je cvičení bezpečnější.

Míč může být použit i v kanceláři místo křesla a díky tomu uživatel dá odpočinout své páteři.

V sadě je i příruční pumpička, která snadno a rychle pomůže míč nafouknout.

 

TECHNOLOGIE:

V modelu Fitball III byl použit systém Anti-Burst, díky kterému při prasknutí nebo proříznutí míče, bude vzduch pomalu unikat. Je to velice důležité z důvodu bezpečí uživatele, který tímto způsobem získá čas na pohodlné slezení z míče.

 

VÝBĚR VELIKOSTI:

Výška uživatele Průměr míče
Do 140 cm 35 cm
140 - 150 cm 45 cm
151 - 165 cm 55 cm
166 - 175 cm 65 cm
176 - 190 cm 75 cm
Více než 191 cm 85 cm

 

Je důležité mít však na paměti, že nejlepší způsob výběru velikosti míče je posazení se na něj. Míč, na kterém Vaše nohy budou v kolenou svírat větší, než pravý úhel, je nejvhodnější.

 

URČENO:

Gymnastický míč je určen pro každého a cvičit lze téměř kdekoliv.

Ideální pro cvičení v domácím prostředí a k rehabilitaci.

Má pozitivní vliv na symetrii postavy a kondici uživatele. Pomáhá rovněž spalovat přebytečný tuk.

 

PARAMETRY:

  • systém anti-burst – v případě přepumpování míče následuje pozvolné uvolňování vzduchu
  • maximální váha uživatele: 300 kg
  • materiál: PVC
  • v sadě: pumpička
  • průměr: 65 cm
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
HJ Avatar autora | 28.6.2019
Super
5
O Avatar autora | 20.5.2019
Kvalitní gymnastický míč. Cvičí se mi na něm bezvadně. Pumpička se taky super.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

spokey_logo

Ambiciózní výrobce sportovního vybavení a fitness příslušenství se zaměřuje na kvalitu a spokojenost svých zákazníků. Výrobky Spokey jsou testovány a certifikovány, aby splňovaly veškeré požadavky bezpečnosti. Adresa výrobce: Spokey s.r.o. , Sadová 618, 738 01 Frýdek-Místek