Gymnastický míč Fitball III 75 cm včetně pumpičky (pro výšku 175–190 cm)

303 Kč

Zvolte variantu

Gumový gymnastický míč 75 cm se hodí do vaší rehabilitační výbavy. S gymbalem lze cvičit nespočetné množství cviků. Má pozitivní vliv na symetrii postavy a kondici uživatele. Pomáhá rovněž spalovat přebytečný tuk. 

Detailní informace

Barva: Modrý
skladem
303 Kč
Barva: Šedý
Momentálně nedostupné
303 Kč

Detailní popis produktu

FITBALL III Gymnastický míč 75 cm včetně pumpičky poslouží v domácím prostředí. Odolný a pevný míč na gymnastiku má po celém svém obvodu protiskluzové pásy. Maximální nosnost uživatele gymbalu činní do 300 kg, což je i pro pořádné pořízky.

Míč může být použit i v kanceláři místo křesla a díky tomu uživatel dá odpočinout své páteři. V sadě je i příruční pumpička, která snadno a rychle pomůže míč nafouknout. V modelu Fitball III byl použit systém Anti-Burst, díky kterému při prasknutí nebo proříznutí míče, bude vzduch pomalu unikat. Je to velice důležité z důvodu bezpečí uživatele, který tímto způsobem získá čas na pohodlné slezení z míče.

 

KVALITA:

Na produkty jsou kladeny velmi vysoké nároky, z toho důvodu se dbá na to, aby na jejich výrobu byly použity materiály nejvyšší kvality.

 

VÝHODY:

Gymnastický míč Fitball byl vyroben z protiskluzového materiálu. Efekt je ještě posílen protiskluzovými pásy kolem celého obvodu míče. Díky tomu je cvičení bezpečnější.

Míč může být použit i v kanceláři místo křesla a díky tomu uživatel dá odpočinout své páteři.

V sadě je i příruční pumpička, která snadno a rychle pomůže míč nafouknout.

 

TECHNOLOGIE:

V modelu Fitball byl použit systém Anti-Burst, díky kterému při prasknutí nebo proříznutí míče, bude vzduch pomalu unikat. Je to velice důležité z důvodu bezpečí uživatele, který tímto způsobem získá čas na pohodlné slezení z míče.

 

VÝBĚR VELIKOSTI:

Velikost gymnastických míčů  se volí  dle vzrůstu:

Výška uživatele Průměr míče
Do 140 cm 35 cm
140 - 150 cm 45 cm
151 - 165 cm 55 cm
166 - 175 cm 65 cm
176 - 190 cm 75 cm
Více než 191 cm 85 cm

 

Je důležité mít však na paměti, že nejlepší způsob výběru velikosti míče je posazení se na něj. Míč, na kterém Vaše nohy budou v kolenou svírat větší, než pravý úhel, je nejvhodnější.

 

URČENO:

Gymnastický míč je určen pro každého a cvičit lze téměř kdekoliv.

Ideální pro cvičení v domácím prostředí a k rehabilitaci.

Má pozitivní vliv na symetrii postavy a kondici uživatele. Pomáhá rovněž spalovat přebytečný tuk.

 

PARAMETRY:

  • systém ANTI-BURST – v případě propíchnutí nebo přetlaku míče dochází k pomalému uvolňování vzduchu.
  • max. váha uživatele: 300 kg
  • materiál: PVC
  • v sadě: pumpička
  • průměr: 75 cm
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
HK Avatar autora | 20.5.2019
Mám po operaci zad a musela jsem si pořídit bymbal. Fyzio mě na něm učí, jak se dát zase do hromady. Je to boj, ale pomalu se to musí zvládnout.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

spokey_logo

Ambiciózní výrobce sportovního vybavení a fitness příslušenství se zaměřuje na kvalitu a spokojenost svých zákazníků. Výrobky Spokey jsou testovány a certifikovány, aby splňovaly veškeré požadavky bezpečnosti. Adresa výrobce: Spokey s.r.o. , Sadová 618, 738 01 Frýdek-Místek