Eloxovaná freestyle koloběžka Backyard Extreme, kolečka 100 mm, zelená

1 743 Kč
skladem

Super lehká a zároveň odolná konstrukce posune vaší jízdu ve skateparku na vyšší úroveň! Je vhodná pro ty, kteří chtějí začít dobrodružství s freestylovými koloběžkami i pro ty zkušené.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Freestylová koloběžka BACKYARD EXTREME je profesionální produkt vyrobený pro rychlou jízdu, skoky, otáčky či brzdění před překážkami. Je vhodná pro ty, kteří chtějí začít dobrodružství s freestylovými koloběžkami i pro ty zkušené. Super lehká a zároveň odolná konstrukce posune vaší jízdu ve skateparku na vyšší úroveň!

Koloběžky Spokey jsou určeny pro nejnáročnější uživatele. Víme, jak důležitá je kvalita a bezpečnost při extrémní jízdě, proto klademe důraz, aby byly naše freestylové koloběžky vyrobeny z těch nejsilnějších materiálů. Koloběžky tak vydrží vyšší zatížení při provádění triků a při jízdě na překážkách.

Kvalita a technika provedení

Víme, že je důležité se odlišit, proto klademe zvláštní důraz originálnímu a vypracovanému designu. Koloběžky Spokey jsou vyrobeny v souladu s nejnovějšími trendy a nejmodernějšími barvami.
Kolečka 100 mm a vysoce kvalitní ložiska ABEC9 zajišťují hladký a plynulý pohyb a umožňují dosáhnout vysoké rychlosti. Velikost koleček je přizpůsobena především extrémní jízdě ve skateparku.

Výhoda a pohodlí během používání

Díky velké, protiskluzové desce budete středem pozornosti a navíc vám poskytne pohodlné umístění nohou.


PARAMETRY:

- kolečka: 100 mm, PU 82A
- jádra koleček – eloxovaný hliník*
- ložiska: ABEC-9 chrome
- materiál: 50% eloxovaný hliník
- protiskluzová deska: 48 x 11 cm
- výška řídítek od země: 83 cm
- šířka řídítek: 54 cm
- brzda: nožní
- gumové gripy
- barva: eloxovaná*
- 3-bodová objímka
- hmotnost: 3,7 kg
- max. hmotnost uživatele: 100 kg
- norma: EN 14619

* Eloxování je druh chemicko-tepelné úpravy hliníkových výrobků. Spočívá ve vytvoření ochranné vrstvy oxidu hliníku na upravovaném povrchu, díky tomu tato vrstva již neoxiduje a tím před oxidací chrání i samotný hliník.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JT Avatar autora | 13.9.2021
Skvělá koloběžka ve všech směrech.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

spokey_logo

Ambiciózní výrobce sportovního vybavení a fitness příslušenství se zaměřuje na kvalitu a spokojenost svých zákazníků. Výrobky Spokey jsou testovány a certifikovány, aby splňovaly veškeré požadavky bezpečnosti. Adresa výrobce: Spokey s.r.o. , Sadová 618, 738 01 Frýdek-Místek