Švihadlo Speed Rope PS 4004

199 Kč
Skladem

Švihadlo Power System Speed Rope je vhodná pomůcka pro kardio trénink a trénink vytrvalosti. Ocelové švihadlo je skvělá kondiční pomůcka ke zdokonalování fyzičky. Délka švihadla s rukojetí činní 274 cm. Polstrované držadla zajišťují komfortní držení při výkonu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Švihadlo Power System Speed Rope je vhodná pomůcka pro kardio trénink a trénink vytrvalosti. Švihadlo o délce 274 cm s ocelovým lankem v plastu je vybaveno kvalitními ložisky pro maximální rotaci. Rukojeti jsou polstrované pro pohodlný trénink. Švihadlo z ocelového lanka je mrštné a rozšíří tvoji rychlost a hbitost. Švihadlo je snad nejednoduší pomůcka na cvičení a je ideální pro spalování tuků. Pot z vás bude jen syčet při skákání. Švihadlo je nejvíce používané v bojových sportech jako je box či muay thai apod. Zde je zapotřebí maximální vytížení sportovce a dokonalá fyzická zdatnost. 

 

 PARAMETRY:

  • švihadlo ke kondičnímu nebo kardio cvičení
  • polstrované komfortní rukojeti
  • dlouhé nastavitelné švihadlo s ocelovým lankem v plastu
  • délka: 274 cm
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DK Avatar autora | 10.10.2019
Super švihadlo
5
PZ Avatar autora | 9.12.2018
Dobré, rychlé švihadlo. Ocelové lanko je mnohem lepší než ostatní.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Power System

 

Power system se zaměřuje na kvalitní, sportovní příslušenství. Patří mezi ně opasky, rukavice, bandáže a veškeré příslušenství pro fitness a kulturistiku. Adresa výrobce: Ariana Sports s.r.o. , Roztylské nám. 2619/46, 141 00 Praha 4