Eliptický trenažér PLANET

6 176 Kč
skladem

Eliptický trenažér Spokey Planet je určen pro ty, kteří se starají o své zdraví a kondici a současně hledají nejvyšší kvalitu provedení a komfort.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ELIPTICKÝ TRENAŽÉR SPOKEY PLANET - maximální nosnost uživatele až 120 kg!

Eliptický trenažér Spokey Planet je určen pro ty, kteří se starají o své zdraví a kondici a současně hledají vysokou kvalitu provedení, komfort a elegantní vzhled. Model Spokey PLANET to je návrh pro milovníky minimalismu. Díky svým kompaktním rozměrům se trenažér dokonale hodí i do těch nejmenších bytů.

Model Spokey Planet je vybavený počítačem, který umožňuje uživateli sledovat základní parametry tréninku: čas, ujetou vzdálenost, rychlost, puls a počet spálených kalorií.

Vestavěná transportní kolečka vám usnadní přemísťování zařízení na požadované místo. Díky snímači tepové frekvence zabudovaném v rukojetích, můžete sledovat puls během celého tréninku na přehledném displeji a 8 stupňů regulace vám umožní přizpůsobit odpor vaší aktuální kondici nebo potřebám. Pro nastavení odporu slouží kolečko, které je umístěno na rámu trenažéru. Hmotnost setrvačníku je 5 kg. Vysoká životnost a výběr použitých materiálů zaručí, že zařízení budete moci využívat po mnoho let.

Eliptický trenažér je univerzální zařízení pro celkové zlepšení zdravotního stavu a spalování tuků.

 planet_console_CZ_1


KVALITA:

Na naše produkty klademe velmi vysoké nároky, z toho důvodu dbáme na to, aby na jejich výrobu byly použity materiály nejvyšší kvality.

VÝHODY:

Vestavěná transportní kolečka pro snadnou manipulaci - díky nim můžete snadno přesunout trenažér na požadované místo.

POUŽITÉ SYSTÉMY:

Ergonomický design a materiály - vysoce kvalitní materiály a design vypracovaný našimi grafiky, vám přinesou radost z používání našich strojů. Krásný a stylový vzhled strojů doplní váš domácí interiér.

Systém pro reprodukci přirozených pohybů během cvičení - práce našich svalů je nejvíce podobná přírodnímu tréninku na běžkách.

TECHNOLOGIE:

Počítač - přehledný displej pro snadné sledování parametrů během cvičení.

Setrvačník a odpor - rozhodující pro účinnost tréninku je možnost přizpůsobit odpor a hmotnost setrvačníku. U modelu Spokey Planet se nastavuje odpor ručně v rozsahu 8 stupňů, pomocí otočného kolečka pod řídítky.


ZAPOJENÉ SVALY:

- dvouhlavý a čtyřhlavý sval stehenní
- lýtkový sval
- hýždě
- dvouhlavý a trojhlavý sval pažní
- ramenní svaly
- svaly hrudníku
- zádové svaly

PARAMETRY:

- odpor: magnetický
- 8-stupňová manuální regulace odporu
- hmotnost setrvačníku: 5 kg
- vestavěná kolečka
- maximální váha uživatele: 120 kg
- funkce počítače: sken, rychlost, čas, vzdálenost, ODO, kalorie, pulse
- rozměry: 116,5 x 50 x 161 cm
- hmotnost: 25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

spokey_logo

Ambiciózní výrobce sportovního vybavení a fitness příslušenství se zaměřuje na kvalitu a spokojenost svých zákazníků. Výrobky Spokey jsou testovány a certifikovány, aby splňovaly veškeré požadavky bezpečnosti. Adresa výrobce: Spokey s.r.o. , Sadová 618, 738 01 Frýdek-Místek