Eliptický trenažér LOTUS

Akce Tip
Značka: Spokey
ZdarmaZdarma
mechanický eliptical
4 999 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Moderní eliptical za skvělou cenu. Je v hodný pro ty, co si tvoří domácí posilovnu. Jeho design je opravdu cool a zapadne do vaší domácnosti. Cvičení na eleipticalu představuje dynamický a nekonečný pohyb. Bude te se na něm cítit jako v ráji. Pohyb na něm představuje běh na běžkách, takže si zaběžkujete s pohodlí svého domova i v létě :-) Eliptical a hubnutí je dokonalé souznění. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Eliptický trenažér je zařízení, díky kterému procvičíte celé tělo. Během tréninku jsou zapojeny jak dolní, tak i horní část těla. Cvičení na trenažéru odpovídá cvičení na rotopedu, ale díky jeho konstrukci jsou méně namáhány klouby. A proto jsou vhodné pro seniory i pro osoby s nadváhouEliptický trenažér Spokey Lotus je určen pro ty, kteří se starají o své zdraví a kondici a současně hledají nejvyšší kvalitu provedení a komfort.

Rozhodující pro účinnost tréninku je možnost přizpůsobit odpor a hmotnost setrvačníku. Model Lotus má setrvačník o hmotnosti 6,5 kg, což umožňuje dosáhnout optimálních výsledků tréninku. Přemístěním setrvačníku do přední části trenažéru je poloha nohou při tréninku přirozenější, což zvyšuje komfort používání produktu. Odpor se nastavuje ručně v rozsahu 8 stupňů, pomocí otočného kolečka pod rukojetěmi.

Velký a jasný displej usnadňuje sledování parametrů během cvičení. Na displeji můžete kontrolovat čas, rychlost, vzdálenost, kalorie a celkový počet najetých kilometrů. Výhodou eliptického trenažéru jsou velké pedály, které mají protiskluzovou strukturuVestavěná transportní kolečka pro snadnou manipulaci – díky nim můžete snadno přesunout trenažér na požadované místo.

 lotus_functions_cz

 

KVALITA:

Na produkty jsou kladeny velmi vysoké nároky, z toho důvodu se dbá na to, aby na jejich výrobu byly použity materiály nejvyšší kvality.
Fitness Spokey stroje mají záruku na rám a mechanické části.

 

VÝHODY:

Vestavěná transportní kolečka pro snadnou manipulaci – díky nim můžete snadno přesunout trenažér na požadované místo.

Přemístěním setrvačníku do přední části trenažéru je poloha nohou při tréninku přirozenější, což zvyšuje komfort používání produktu.

 

POUŽITÉ SYSTÉMY:

Ergonomický design a materiály – vysoce kvalitní materiály a design vypracovaný našimi grafiky, vám přinesou radost z používání našich strojů. Krásný a stylový vzhled strojů doplní váš domácí interiér.

Systém pro reprodukci přirozených pohybů během cvičení – práce našich svalů je nejvíce podobná přírodnímu tréninku na běžkách.

 

TECHNOLOGIE:

Počítač
Velký a přehledný displej pro snadné sledování parametrů během cvičení.

Setrvačník a odpor
Rozhodující pro účinnost tréninku je možnost přizpůsobit odpor a hmotnost setrvačníku. U modelu Spokey Lotus se nastavuje odpor ručně v rozsahu 8 stupňů, pomocí otočného kolečka pod řídítky.

 

Určeno pro cvičení v domácím prostředí. Eliptický trenažér je univerzální zařízení pro celkové zlepšení zdravotního stavu a spalování tuků.

 

ZAPOJENÉ SVALY:

– dvouhlavý a čtyřhlavý sval stehenní

– lýtkový sval

– hýždě

– dvouhlavý a trojhlavý sval pažní

– ramenní svaly

– svaly hrudníku

– zádové svaly

 

ZÁRUKA: 

5 let na rám a 3 roky na mechanické části, s výjimkou komponentů, které podléhají běžnému opotřebení.

 

CERTIFIKÁTY:

Třída: HC

 

PARAMETRY:

 • řemenový pohon
 • 8-stupňová manuální regulace odporu
 • hmotnost setrvačníku: 6,5 kg
 • 3-stupňová regulace výšky kroků
 • vestavěná kolečka
 • maximální váha uživatele: 120 kg
 • funkce počítače: čas, vzdálenost, rychlost, kalorie
 • rozměry: 106 x 56 x 142 cm
 • rozměry balení: 96 x 22 x 77,5 cm
 • váha netto: 40 kg
 • váha brutto: 43 kg
 • záruka 5 let na rám a 3 roky na mechanické části, s výjimkou komponentů, které podléhají běžnému opotřebení
 • třída: HC

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

spokey_logo

Ambiciózní výrobce sportovního vybavení a fitness příslušenství se zaměřuje na kvalitu a spokojenost svých zákazníků. Výrobky Spokey jsou testovány a certifikovány, aby splňovaly veškeré požadavky bezpečnosti.