Dětská cyklistická přilba Stars 2, 52-56 cm

369 Kč
skladem

Přilba  je určena nejmenším uživatelům. Je zhotovena z lehkých a bezpečných materiálů. Přilba má certifikát CE, vyhovuje normě EN1078. Tyto přilby jsou dokonalé pro ochranu hlavy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětská cyklistická přilba Spokey STARS 2:

- byla vytvořena pro bezpečnost dětí a ochranu hlavy během jízdy na kole, kolečkových bruslích, koloběžce či skateboardu
- je ultralehká, váží pouhých 200 g, díky čemuž nepředstavuje zbytečnou zátěž
-
díky regulačnímu systému Head Lock v rozmezí 52-56 cm, se přilba optimálně přizpůsobí obvodu hlavy dítěte

- má 6 ventilačních otvorů opatřených síťkou, která chrání hlavu před nežádoucím hmyzem

Dětská cyklistická přilba Spokey STARS 2 byla vytvořena pro bezpečnost dětí a ochranu hlavy během jízdy na kolečkových bruslích, skateboardu, koloběžce či kole. Je to opravdový must have každého malého milovníka sportu – poskytuje maximální ochranu hlavy během pádů, se zvláštním důrazem na zadní část hlavy a čelo. Pokud vaše dítě plánuje udělat první kroky ve světe skatingu, bude helma Spokey STARS tou nejlepší volbou, díky velmi nízké váze (váží pouze 200 g) nepředstavuje pro malé uživatele žádnou zbytečnou zátěž.

Postarejte se o bezpečnost nejmladších

Výuka jízdy, ať už na kole, kolečkových bruslích nebo koloběžce je spojena s neúspěšnými pokusy a pády. Abyste minimalizovali riziko odřenin a úrazů, je potřeba vždy používat vhodné chrániče a přilbu. Pro zajištění maximální bezpečnosti, je nesmírně důležité zvolit jejich vhodnou velikost. Přilba Spokey STARS 2 je vybavena regulačním systémem Head Lock v rozmezí 52–56 cm, který umožňuje optimálně přizpůsobit helmu obvodu hlavy dítěte.

Ultralehká přilba s ventilaci

Dětská cyklistická přilba Spokey STARS 2 má certifikaci CE a odpovídá normě EN 1078, což znamená, že přilba prošla všemi nezbytnými bezpečnostními testy. Poskytuje vynikající ochranu hlavy se zvláštním důrazem na zadní část hlavy a čelo. Bezpečnostní klip umožňuje snadné zapnutí a odepnutí přilby, bez nutnosti utahování pásku. A co víc, model STARS 2 je vybaven 6 ventilačními otvory opatřenými síťkou, která chrání před hmyzem, díky čemuž dítě pocítí maximální komfort během jízdy! Vnitřní vrstva je vyrobena z EPS pěny, která nejenže absorbuje sílu nárazu při pádu, ale také dobře absorbuje vibrace způsobené jízdou po nerovném povrchu. A právě proto je přilba STARS 2 tou nejlepší volbou pro první kroky ve světě sportu.

Parametry:

- regulace: Head Lock 52-56 cm
- výborná ochrana čela a týlu
- vnější povrch: PVC
- vnitřní vrstva: EPS
- rychlé zapínání pod krkem
- počet ventilačních otvorů: 6 + síťka proti hmyzu
- hmotnost: 200+/-10 g
- certifikát: CE EN 1078

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

spokey_logo

Ambiciózní výrobce sportovního vybavení a fitness příslušenství se zaměřuje na kvalitu a spokojenost svých zákazníků. Výrobky Spokey jsou testovány a certifikovány, aby splňovaly veškeré požadavky bezpečnosti. Adresa výrobce: Spokey s.r.o. , Sadová 618, 738 01 Frýdek-Místek