Creatine Monohydrate Creapure® 500g natural

Novinka
Značka: Voxberg
767 Kč 153 Kč / 100 g
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

S Creapure si můžete být jisti, že vaše tělo dostává nejkvalitnější formu kreatinu pro dosažení vašich tréninkových cílů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kreatin monohydrát Creapure
 
Zvyšuje sílu, posiluje svalovou hmotu a zkracuje dobu regenerace po intenzivním cvičení pomocí Creapure® - nejlepší suroviny na trhu. Kreatin monohydrát je prokazatelně účinný při zvyšování výkonu při krátkých, vysoce intenzivních cvičeních, takže je ideální pro silové a rychlostní disciplíny.
 
 
 
Creatine Monohydrate v bodech:
 
- Zvýšení fyzické výkonnosti
- Podpora růstu svalů - kreatin pomáhá zvyšovat objem svalových buněk, což vede k rychlejšímu růstu svalů a zlepšení celkové svalové síly.
- Zlepšení regenerace - umožňuje rychlejší obnovu ATP, který je hlavním zdrojem energie pro svalové kontrakce.
- Zvýšení energetických rezerv - kreatin zvyšuje množství fosfokreatinu ve svalech, což umožňuje rychlejší obnovu
- Podpora hydratace svalů - kreatin monohydrát může pomoci zvýšit retenci vody ve svalech, což vede k lepší hydrataci, zvětšení objemu a podpoře anabolických procesů
- Kreatin nejvyšší kvality - používáme výhradně kreatin Creapure®, který je nejlepší a nejčistší formou kreatinu na trhu
 
 
Proč Voxberg?
 
- Prémiová slovenská značka
- Přímý výrobce - vlastní vývoj a výzkum
- Reschers Food Innovations - spolupráce s prestižními institucemi
- Nejnovější vědecké poznatky v praxi
- IFS certifikace a autorizace
- Kontrola celého výrobního procesu
- Využití surovin s nejvyšším ratingem
 
 
 
DÁVKOVÁNÍ:
 
4 g prášku (1 odměrku) smíchejte se 100 - 200 ml vody (doporučuje se studená), promíchejte minimálně po dobu 15 až 20 sekund a vypijte.
 
 
 
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE:
 
Aktivní látky:
ve 4 g (1 dávka)
Kreatin monohydrát Creapure®
3,99 g
 
 
 
SLOŽENÍ:
 
Ve 4 g: kreatin monohydrát Creapure® 3,99 g
 
 
UPOZORNĚNÍ:
 
Doplněk stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nevhodné pro fenylketonuriky. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některé z látek uvedených ve složení produktu. Nezapomínejte na význam pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Může obsahovat lepek, vejce, sóju, sezam, arašídy a skořápkové plody.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Voxberg je moderní značkou sportovní výživy, která se zaměřuje na podporu aktivního životního stylu. Tato prestižní značka sportovní výživy ze Slovenska investuje do vlastního výzkumu a vývoje produktů ve spolupráci s organizací Reschers Food Innovations. Značka kontroluje celý výrobní proces, využívá suroviny s nejvyšším ratingem a má certifikaci a autorizaci IFS. Adresa výrobce: Majakovského 9, 811 04 Bratislava, Slovenská republika.

voxberg_sportovní_výživa_logo