Co je kurkuma?

Pokud je pro vás kurkuma novinkou, 100% vás oslní svými blahodárnými účinky na lidské zdraví. Je celá řada oblastí, kde studie potvrdily pozitivní účinek. Zařaďte tedy kurkumu pravidelně do svého jídelníčku a tělo vám poděkuju.

Kurkuma je velmi dobře známá z ajurvédy, ve které je pro své účinky velmi ceněná. Můžete ji užívat pro řešení zdravotních problémů, ale stejně tak jako prevenci pro posílení zdraví.

 

Hlavní oblasti působení kurkumy:

- játra

- otrava jídlem

- zažívací potíže

- artritida

- rakovina 

- onemocnění srdce

- záněty

- bolesti

....

 

V naší nabídce naleznete celou řadu produktů z kurkumy. Základním produktem je 100% čistá kurkuma v prášku - tu můžete užívat jako koření, nebo jiným způsobem, který Vám bude vyhovovat. Další možností je nápoj z kurkumy, který obsahuje i další složky pro ochucení výsledného nápoje. Pokud vám bude více vyhovovat užívání kurkumy v kapslích (kurkuma má velmi silnou chuť, takže kapsle jsou pro mnohé osoby pohodlným řešením), můžete zvolit. Celou nabídku produktů z kurkumy naleznete zde.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení