CLA 180 kapslí

Tip
Značka: MyoTec
799 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

CLA s maximální kvalitou, funkčností a čistotou. Obsahuje konjugovanou kyselinu linolovou, která je vyrobena pod ochrannou známkou Clarinol®. Ta je garancí obsahu nejvíce využitelných a účinných látek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Myotec CLA z nové řady Advantage Line, která je zaměřena na maximální, kvalitu, funkčnost a čistotu produktů, obsahuje konjugovanou kyselinu linolovou, která je vyrobena pod ochrannou známkou Clarinol®. Ta je garancí obsahu nejvíce využitelných a účinných látek – 50% izomerů cis 9, trans 11 mastných kyselin a 50% izomerů trans 10, cis 12 mastných kyselin.

 
Produkt je určený pro všechny jedince zaměřené na:
 
- spalování nadbytečného tuku s minimálním úbytkem svalové hmoty
- trvající účinek

 

 

MyoTec Advantage Line
 
Pokud je vaším prvořadým cílem kvalita, čistota a výběr jen takových surovin, které jsou prověřené a funkční, je nová řada MyoTec Advantage Line určena právě pro vás. Cílem produktů Advantage Line NENÍ nabízet úplně vše, co je na trhu dostupné, navíc s jednostranným zaměřením na co nejnižší cenu, tak jak je to obvyklé u tzv. mass-marketingových značek, ale právě naopak. Cílem je nabízet pouze smysluplné, kvalitní a funkční suroviny, a to i na úkor vyšší ceny. Kvalita a principy celého projektu jsou garantovány čistě privátní a 100% nezávislou značkou MyoTec.

 

 

DÁVKOVÁNÍ:

Berte 2 kapsle 3x denně (=6 kapslí denně) spolu s jídlem, zapijte dostatečně vodou.

 

SLOŽENÍ:

Jedná kapsle obsahuje 1g CLA.

Clarinol® konjugovaná kyselina linolová 78 % (z toho 50 % izomery cis 9, trans 11 mastných kyselin a 50 % izomery trans 10, cis 12 mastných kyselin), směs přírodních tokoferolů, obal kapsle (želatina, glycerol).

 

UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy. Není určeno pro děti, mladistvé, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v chladu (15-25°C), suchu, chraňte před přímým slunečním zářením. Obal těsně uzavírejte. Nevhodné pro vegetariánskou stravu.

 

 

 

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LA Avatar autora | 16.3.2018
Osvědčil se mi, zkoušel jsem více spalovačů (grenade thermo detonator, amix thermocore...), ale většinou jsem měla problém s negativními učinky - především bolesti hlavy. CLA mi funguje, žádné negativní účinky nepociťuji a pro tělo je určitě šetrnější.
Nevyplňujte toto pole:
AH Avatar autora 6.5.2019 18:13
Dobrý den, jak dlouho by se CLA mělo dávkovat?
Odpovědět
F Avatar autora 6.5.2019 18:14
Dobrý den, konkrétně u CLA se účinek dostavuje až po nějaké době užívání. Doporučuji tedy užívat alespoň dva měsíce (vychází na dvě balení) a dále podle potřeby.
EG Avatar autora 15.10.2018 18:59
Dobrý den, rozhoduji se, jestli zařadit CLA nebo raději l-karnitin? Co by jste mi spíš doporučili pro období diety?
Odpovědět
F Avatar autora 15.10.2018 19:01
Dobrý den, doporučuji spíše zařadit CLA, účinky jsou lepší a dlouhodobější. Je ale potřeba počítat s tím, že CLA je vhodné právě pro dlouhodobé užívání (v řádech měsíců) - po týdnu, dvou tedy nic nepoznáte.
IP Avatar autora 30.9.2018 08:48
Dobrý den, chtěla bych nějaký spalovač, rozhoduji se mezi CLA a Grenade Thermo Detonator. Před tréninkem jsem zvyklá dávat si kofein a mám strach, že když vezmu ten Grenade, který obsahuje kofein, jestli ho nebude moc, proto se přikláním spíše k CLA. Myslíte, že to bude lepší volba než ten Grenade?
Odpovědět
F Avatar autora 30.9.2018 08:50
Dobrý den, ano, také bych volil raději CLA, pokud se nechcete kávy před tréninkem vzdát - pokud by jste užívala Grenade a k tomu ještě kávu, kofeinu už by bylo opravdu hodně a nemuselo by to dělat dobrotu. CLA je i celkově šetrnější k organismu a je určitě dobrou volbou pro redukci tělesného tuku.
RP Avatar autora 11.9.2018 20:26
Dobrý den, je vhodné při užívání CLA dávkování nějak cyklovat? Tedy vysazovat nebo se může užívat dlouhodobě? A dávky CLA zvyšovat a snižovat nebo mohu konstantní dávkování?
Odpovědět
F Avatar autora 11.9.2018 20:27
Dobrý den, dávky CLA užívejte konstantní. Cyklování zde nemá žádný význam, naopak CLA se doporučuje pro maximální efekt užívat dlouhodobě.
EP Avatar autora 30.5.2018 19:32
Dobrý den, CLA se nemusí dávat před tréninkem jako jiné spalovače? Měla jsem synefrin, grenade thermo a vždy se dával před tréninkem. Tady je psané užívat s jídlem. Děkuji
Odpovědět
F Avatar autora 30.5.2018 19:34
Dobrý den, CLA užívejte s jídlem, jak doporučuje výrobce. Princip, na kterém CLA funguje, není nijak vázán na tréninkovou dobu. Naopak synefrin i Grenade Thermo Detonator je vhodné užívat právě před tréninkem.
JH Avatar autora 4.4.2018 20:05
Dobrý den, prosím o radu, sháním CLA, ale úplně se nevyznám v jednotlivých výrobcích. Můžete mi doporučit nějakého ověřeného?
Odpovědět
F Avatar autora 4.4.2018 20:07
Dobrý den, doporučuji volit CLA právě z této stránky, případně třeba ještě od Reflex Nutrition, ale tento vychází cenově výrazně lépe.
G Avatar autora kombinace 16.7.2017 12:07
Ráda bych se zeptala, zda je možné tento produkt kombinovat s dalšími spalovači? Konkrétně mám na mysli synefrin kombinovaný s kofeinem. Tyto produkty již užívám a ráda bych k tomu cla zařadila. děkuji předem za odpověď
Odpovědět
F Avatar autora 16.7.2017 12:09
Dobrý den, ano, tato kombinace produktů je v pořádku.

myotec sportovní výživa

Ambiciózní projekt značky MyoTec vznikl na základě přímé spolupráce jednoho z největších německých smluvních výrobců sportovní a doplňkové výživy, se spřízněnou distribuční společností v České republice. Hlavní filozofií značky je požadavek na vzorový příklad nejvyšší možné preciznosti, kvality a poctivosti. Produkty jsou vytvořeny od A po Z „pod jednou střechou“, jako „vlastní dítě“ jednoho z největších světových smluvních producentů, který je také exkluzivním autorem těchto precizních receptur. Moderní výrobní prostory továrny nabízí k dispozici více než 1000 druhů kvalitních surovin, na vývoji a výrobě produktů, se podílí více než 200 kvalifikovaných zaměstnanců a odborníků. Společnost je již od roku 1998 certifikována systémem DIN ISO 9001:2000 a certifikována dle HACCP. Adresa: ForActiv.cz, s.r.o., Plotní 75, 602 00, Brno.