Supreme pure Chondroitin 200 g

517 Kč 259 Kč / 100 g
skladem

Chondroitin se doporučuje při různých zánětech kloubů spojených s jejich bolestivostí, například při artróze, ale je vhodný také po úrazech. Dále pomáhá snižovat hladinu cholesterolu i riziko vzniku krevních sraženin. Jeho užívání je vhodné také po operacích pro podporu hojení jizev.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chondroitin sulfát je sacharid sestávající z kyseliny glukoronové a galaktosaminu. Má pevnou konzistenci a je rozpustný ve vodě. Je důležitou součástí mezibuněčné hmoty ve chrupavkách i dalších pojivových tkáních, bez nichž by nemohly správně fungovat naše klouby.

Díky tomu, že chondroitin sulfát pomáhá vázat vodu a podporuje tvorbu kolagenu, udržuje tkáně přirozeně pružné a klouby zdravě pohyblivé. Získává se například z hovězí či vepřové chrupavky.

Jeho užívání se doporučuje při různých zánětech kloubů spojených s jejich bolestivostí, například při artróze, ale je vhodný také po úrazech. Dále pomáhá snižovat hladinu cholesterolu i riziko vzniku krevních sraženin. Jeho užívání je vhodné také po operacích pro podporu hojení jizev.

 

DÁVKOVÁNÍ:

800 mg (1 odměrka) rozpusťte v šejkru ve 100 - 150 ml vody nebo šťávy. Použijte prosím odměrku, která je součástí balení (1 ml). Užívejte jednu porci denně.

 

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE:

ve 100 g v 1 dávce
Chondroitin sulfát 100 g 800 mg
- z toho chondroitin 90 g 720 mg

 

 

SLOŽENÍ:

Chondroitin sulfát

 

UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy. Není určeno pro děti, mladistvé, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a chladu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ostrovit logo

Cenově dostupná sportovní výživa a doplňky stravy a široká nabídka zajímavých produktů - to je výrobce Ostrovit, jehož výrobky jsou vhodné pro všechny výkonnostní kategorie sportovců i běžnou populaci, která se zajímá o zdravý životní styl. Adresa: Ostrovit sp. z o.o., ul. Sitarska 16, 18-300 Zambrów, Polsko. Distributor: Pavel Trampota  alej Svobody 27, 32300 Plzeň.